2726

خونه دار

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاغلا تیپ و قیافشون معولی بود و زیاد عشوه ای نبودن؟

زندایی هام شاغلن بیرون از محیط کاریشو افتضاح بودن عشوه رو خورده بودن یه آبم روش

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
شاغل سعی می کنه با کم ترین بهترین باشه  خونه دارهای اطراف من فقط به فکر کندن پول شوهر و در آور ...

یعنی شاغلا واسع خودشون زیاد خرج نمیکنن و شوهر تامین کننده و پولدار هم ندارن ک واسشون خرج کنه؟

بستگی داره 

من شاغلم و راجب لباس همیشه راحتم و زیاد خودمو اذیت نمیکنم 

یه بار تو مطب مانتو سفیدمو نپوشیده بودم فک کردن اومدم بره تمیز کاری بهم گفتن خانم لطفا اینجارو طی بزنین سگم می‌خواد بره اونجا البته اینکارو انجام دادم بعد ویزیتش کردم بنده خدا سه ساعت داشت معذرت میخواست😂

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃
شوهراشونم زیاد واسشون خرج نمیکنن؟

واااااای تو همون کاربری که مدام دنبال اینی بگی شاغلا کم خرج میکنن خونه دارا بهترن و فلانن تو یه مریضی که هنوز دست از این افکار چرتت برنداشتی شایدم چون عقده ی شاغل شدنو داری و نشدی الان میخوای خودتو گول بزنی که خونه دارا شیک ترن و فلانن ولی همین خانمایی که بهت میگن خونه دار بدون خودشون حسرت مستقل بودن و شاغل بودن دارن 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706