2737
2739
عنوان

تبلت برای کودک ۴ ساله

2051 بازدید | 65 پست

سلام خوشگل خانوما

پسرم ۴ سالشه و همسرم تمایل داره براش تبلت بخره

ب نظرتون زوده؟؟

الان تقریبا روزی یکی دو ساعت شاید با گوشیم بازی کنه

ی روزایی هم اصلا سمت گوشیم نمیاد و تمایلی نداره

با این شرایط ب نطرتون خرید تبلت منطقیه یا نه؟؟

اگر تجربه ای خودتون دارید بگید

زوده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا با بازی کردن با تبلت و گوشی برای بچه مخالفم 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2731

عزیزم بنظرم نخر عادت میکنه وقتی برای خودش باشه و حس مالکیت روش داشته باشه بیشترم سرش باهاش گرم میشه و واقعا برای چشم و مغرشون مضره. با گوشی خودتم اجازه نده زیاد بازی کنه. با اسباب بازی سرگرمش کن

2738

دختر من سه سالش میشه داره. یعنی تو خونه بود استفاده می کنه. مثل تلویزیون روشنه برای خودش.  تو یوتیوب کارتون نگاه می کنه. خیلی هم دوستش داره. 

به نظر من نخری بهتره. همون گوشی خودتون کافیه. شخصی که شد نمیشه ازشون گرفت. 

به نظر من نخرید .  تبلت و گوشی خلاقیت بچه و هوشش رو کم میکنه . الان باید بازی هایی بکنه که خودش خلاقیت به خرج بده . فکر کنه و دنیای اطرافش رو تجربه کنه نه اینکه مثل ما از الان سرش بده توی گوشی و تبلت 

2706