2733
2734
عنوان

سر صبی ادمو تا سرمرگ عصبی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 46 پست
مامان هاتون کار دیگه ای ندارن؟ این مدل درس خوندن رو همون بهتر که نحونید....    

خیلی وقتاا بج کردم دیگ نمیخونم دعوا شده کتک کاری شده دوباره.برگشتم سردرس

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂
نه کلا ببخشیدا مریضه منم به شدتتتت مریض کردع،روانشناسم اعتقاد نداره پولشم نمیدا من بزم

ای بابا خیلی خیلی دیگه بسته وسنتی فکر میکنه ببخشید میپرسم اختلاف سنی زیادی دارید با پدر مادرتون ؟خودمم اختلاف سنیم باهاشون زیادبود دچار این مشکلات میشدم ولی من کلا خیلی مستقل رفتارمیکردم درجریان ریز امور نبودن هرگز 😁😁😁😁بعد از ازدواجمم اینجورم درجریان همه چی زندگی مشترکم نمیزارم خانواده رو برعکس بعضی دخترا که آمار نفس کشیدنشون هم میدن به ماماناشون😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا خیلی خیلی دیگه بسته وسنتی فکر میکنه ببخشید میپرسم اختلاف سنی زیادی دارید با پدر مادرتون ؟خود ...

بله متاسفانه تک بچم با اختلاف سنی زیاد

2731
بله متاسفانه تک بچم با اختلاف سنی زیاد

اوه اوه دیگه سخت تر تک فرزند همینجوریشم تحت فشاره دیگه فاصله سنی زیاد که...به نظرم ازدواج کن خلاص شو از این افکار البته ازدواج سنجیده ها با ادم درست حسابی یهو از چاله نیوفتی تو چاه🤣🤣

اوه اوه دیگه سخت تر تک فرزند همینجوریشم تحت فشاره دیگه فاصله سنی زیاد که...به نظرم ازدواج کن خلاص شو ...

ازدواج کجا بود یه خاستگارم نداشتم

با پدرتون راحتتر نیستین؟ بگید باهاش حرف بزنه بعدم قاطع بگو من دانشجو هستم بچه که نیستم درسامو پیگیری ...

پدرم که کلا هیچی،کلا جزو اعضای خانواذم حسابش نمیکنم

2738

باور کن طبیعیه. مامان منم سرصبح بیدارم میکنه مییگه پاشوو مگه کلاس نداشتی. درصورتیکه اونروز کلا کلاس ندارم. عصبب نشو

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
باور کن طبیعیه. مامان منم سرصبح بیدارم میکنه مییگه پاشوو مگه کلاس نداشتی. درصورتیکه اونروز کلا کلاس ...

اخه دانشجو شدم دیگ🙄

2706