2733
2734
عنوان

سر صبی ادمو تا سرمرگ عصبی میکنن

528 بازدید | 46 پست

خبر مرگم دانشجو شدم هنووز مامانم ساعت کلاسامو میدونع میشینه بغلم،وسط کلاس میگ چرا جواب نمیدی چرا فعال نیسس چرا فلانی

الان پاشده کلاسم تشکیل نشده صدبار رف اومد بیدارم کرد میگ واشو ببین تشکیل شد یا نع 

بخدا سر صبی نشستم گریه میکنم بعد میگ چرا مث سگ عصبی میشی و بی ادبی

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

الهی بگردم مامانه دیگه

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو خوبی من چرت میزنم مامانم گوشیمو برمیداره استاد صدا میکنه بیدارم میکنع هی میخوام بخوابم هی وسط کلاس بیدارم میکنه

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

تو رو با زندگی نکبتی خودم اشنا میکنم تا ارامش بگیری،سه سال ونیمه ازدواج کردم برادرم نه تنها منو در هرلحظه چک میکنه بلکه شوهرم رو هم چک میکنه ومدام بدش رو پیش من میگه،هرچیم میگم نگو فایده نداره.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738

عزیزم وقتی کلاس داری برو تو اتاق درو ببند بگو کسی نیاد... خواهر شوهر من دانشجوئه تو خونه کلا وقتی کلاس داره میره تو اتاق درو میبنده حتی ما هم اونجایم تو پذیرایی انقدر آروم حرف میزنیم حتی تلفنم از پریز درمیارن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
تو خوبی من چرت میزنم مامانم گوشیمو برمیداره استاد صدا میکنه بیدارم میکنع هی میخوام بخوابم هی وسط کلا ...

هوف مامان منم همینه

هوف مامان منم همینه

من دلم نمیاد چیزی بگم بهش مادره دیگه بچم نگرانه🥺😅

عزیزم وقتی کلاس داری برو تو اتاق درو ببند بگو کسی نیاد... خواهر شوهر من دانشجوئه تو خونه کلا وقتی کل ...

نمیاره برم تو اتاق،حالت عادیشم با گوشش برم تو اتاق شک مسگنع

براچی ساعت کلاسات رو اطلاع میدی ؟یکم مستقل باش قرار نیست همه از برنامه شخصی شما مطلع باشن کلاس انلای ...

خب باید بدونن که تازه رعایتشو بکنن وسطش هی نیان صداش بزنن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706