2737
2739
عنوان

چه پیامی واسه شوهرم بنویسم؟؟؟؟؟!!!!!! 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 63 پست
چشم 

بی اشک 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی گفت بهم بگو واکنششو😂

الان پیام داد نوشته سلام اوسکل نه تقصیر من بود نه تقصیر تو تقصیر رختخوابا بود از طرف پتو بالش معذرت میخام 😐😂

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻
ویییی نیه آخی💔🚶‍♀️

اِلَع

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2731
الان پیام داد نوشته سلام اوسکل نه تقصیر من بود نه تقصیر تو تقصیر رختخوابا بود از طرف پتو بالش معذرت ...

😂😂😂😂اون دیوونه تره کههههه

بنویس:معذرت خواهی رخت خواب را پذیرا هستم

😂😂😂😂اون دیوونه تره کههههه بنویس:معذرت خواهی رخت خواب را پذیرا هستم

آره بخدا اگه ببینی با چه اینایی صدام میزنه... 

چند وقت پیش خونشون بودم بعد صبح از خواب بیدار شدم گفت چقد خوشگل خوابیده بودی شبیه گاو 😑😑

منم گفتم الاغ.... 😁

بعد میگفت گاو و الاغ بچمون چی بشه 😑😑😂😂😂

خودش دیوونه 🤣🥴🥴🥴🥴

2738
😂😂😂😂اون دیوونه تره کههههه بنویس:معذرت خواهی رخت خواب را پذیرا هستم

الانم نوشته عشقم تایم استراحت تموم شد گوشی رو با خودم نمی‌برم فردا بهت پیام میدم بوس بای.. 

بگو

این اصلانم منت کشی نی ولی اگه منو نبخشی انگشتمو فرو میکنم تو حلقت

یا میگی منو بخشیدی یا اینکه خودمو از پنجره پرت میکنم پایین

حالا خود دانی

عصبیم خودتی، کثافت خوشگل

به یک"بیا بغلم ببینم چته تو" نیازمندیم:)
بگو این اصلانم منت کشی نی ولی اگه منو نبخشی انگشتمو فرو میکنم تو حلقت یا میگی منو بخشیدی یا اینکه ...

وااای 😂😂😂😂🥴🥴

آره بخدا اگه ببینی با چه اینایی صدام میزنه...  چند وقت پیش خونشون بودم بعد صبح از خواب بیدار ش ...

😂😂😂😂خدا صبرت بدع

الانم نوشته عشقم تایم استراحت تموم شد گوشی رو با خودم نمی‌برم فردا بهت پیام میدم بوس بای.. 

یه شب بخیری چیزی بگو بخوابید

2706