2737
2734

همون طورکه تو تاپیک قبلیم گفتم امروز صبح سر اینکه کی رختخوابا رو جمع کنه دعوا کردیم.... 

تو عقدم و موقع دعوامون خونه مادر شوهرم بودم الان اومدم خونه خودمون شوهرمم امشب شب کاره.... 🥴

تو دعوا هم به نظرم من تقصیر کار بودم آخه خیلی لجباز میشم بعضی وقتا... 😁

الان میخوام یه پیام بفرستم واسش که هم معذرت خواهی باشه همم عاشقانه همم خسته نباشی!!!

لطفا یه پیام خوب بگین چی بفرستم... 😘

ممنون 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻

چ بی سیاست ک توی عقد اونم توی خونه مادرشوهر سر همچین چیزی بی اهمیتی دعوا کردی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خنگول واس صبح معذرت میخوام البته تقصیر خودت بود

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2731

من اینجوری وقتا خودمو میزنم مریضی موضوع رو عوض میکنم

یا مثلا یه جوری که انگار باید باهاش مشورت کنی زنگ بزن با هیجان انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده در مورد یه چیزی ازش نظر بگیر

2738

بنویس فدای اون جذابیتو نردونگیت شم خیلی دوست دارما ببشید اگه لج بازی میکنم اخه من لوس توام شب اروم مرد من😂😂😂

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد

ب نظرم ی دوست دارم خالی قشنگ تره

یا بگو امشب ک تو بیداری قلبمم هم زمان با چشات بیداره 

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
منم دوساعت دارم فکر میکنم این به کی میگع خنگ نگو شوهر اسی و میگی🤦‍♀️🚶‍♀️گیجم خودتی😜

گیج 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻
2706