2733
2734
عنوان

رابط دردوران بارداری😭💜

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 72 پست
سه ماه اول نداشته باش بعدش میتونی 

چرا؟ تو نینی سایت مقاله هست که ایرادی نداره، من فردا وقت اولین دکتر بعد بارداری دارم استرس گرفتم فحشم نده نگه چرا سرخود رابطه داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم که شوهرم کاملا سرد شد دوره ی بارداری  انقدر بارداری سختی داشتم فقط تمام تلاششو میکرد که ا ...

من میترسم بره سراغ کسه دیگ ای اخه میفهمم نیازداره:/

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
به من سه ماه اول گفت به هیچ وجه  بعد سه ماه لکه بینی داشتم خودم نزاشتم  همسرمم به شدت طب ...

وای نه اگه اینجوریه من بچه نمیخام اصلاااا😂😂

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
2731

فقط دو سه ماه اول که بهش ویار نداشتم کم بود رابطه مون.بعد از اون هرشب یا یه شب درمیون😕با رعایت کردن اتفاقی نمیافته ولی قبلش به دکترت بگو چون اگه جفتت پایین باشه دکترا رابطه رو ممنوع میکنن تا زمان زایمان

الهی بگردم این فکراچیه سه ماهه اول واخر میگن باید رعایت کنی ازاینترنت روشهای کم خطر ویادبگیر چی بگم ...

اخه میفهمم نیازداره🥺😭

موندم چیکارکنم

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
چرا؟ تو نینی سایت مقاله هست که ایرادی نداره، من فردا وقت اولین دکتر بعد بارداری دارم استرس گرفتم فحش ...

عزیزم دکتر من اجازه نداد سه ماه اول رو رابط داشته باشم 

چون ممکنه جفتت بیاد پایین یا ب خونریزی بیفتی 

یا کیسه اب پاره شه 

بعد سه ماه تا اخر بارداری داشتیم حتی روزی دو سه بار 😐

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2740
من میترسم بره سراغ کسه دیگ ای اخه میفهمم نیازداره:/

اگه عزیزم ترس اینو داری با دوبار نیاز بره سراغ کسه دیگه که همون بهتر بره یعنی انقدر سست عنصره؟

تا اخر عمر که ما برده ی جنسی نیستیم که ...

این افکار رو ازخودت دور کن اونم اندازه ی تو فکر سلامتی خودتو بچه هست یه کم پیشش حرف بزن دراین مورد اطلاعات بفرست بهش در طول روز 

ای خدا نکشتت روده بر.شدم 🤣🤣🤣🤣

روده بر نشو ممک مخوام ،وه قوران گشنمه😂😂😂

کسی معنیه نمزانه نترس

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم
روده بر نشو ممک مخوام ،وه قوران گشنمه😂😂😂 کسی معنیه نمزانه نترس

من میدونم تو بچگی میگفتم 🥺

|• خداوندا شکرت که تو پروردگار منی  •| | عشق من ، بخاطر نعمت وجودت توی زندگیم خیلی از صنم سپاسگزارم که بعد از کل سختی هایی که دیدم ، مارو بهم نشون داد ، به امید اون روز که مشکلاتمون حل شن | |• میشه برام یک صلوات بفرستید ؟ ممنونم 😊 •|
عزیزم دکتر من اجازه نداد سه ماه اول رو رابط داشته باشم  چون ممکنه جفتت بیاد پایین یا ب خونریزی ...

قبل اینکه دکتر بهت بگه رابطه داشتی یا نه؟ ببخشیدا استرس گرفتم

الان من چند هفته اس آزمایشم مثبت شده فردا وقت دکتر گرفتم، طوریش نمیشه؟

2706