2737
2739
عنوان

رابط دردوران بارداری😭💜

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 72 پست
ماااااااااااال من 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😉😉🤣🤣😉

اره😍😍😍😍

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به قول ننم روله مه ممک نیرم موش بردیسه 🤣🤣🤣🤣

موش گویی واردیه که بردیسه

باش نمخام میرم یه تتیپک میزنم ببین چند نفر میان بهم ممک میدن😭😭😭😭

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم
2731
غلط کردن ممک بدن به تو مگه مه خودم چلاغم 😤😤😤

خو بده😐

بدوو😐

میگم بدوو بده😐😂😂😂😂😆

یا ممک میدی یا میرم از نی نی یار میگیرم😂😂

2738
موقعی ک باردار بودم باشگاه میرفتم نمیدونستم  فقط بعضی وقتا تو باشگاه زیر دلم شدید درد میکرد&nb ...

ممنونم ازت عزیزم مشکلی که پیش نیومده ولی حتما میپرسم ازش چشم بازم ممنون خیر ببینی😘😘

ممنونم ازت عزیزم مشکلی که پیش نیومده ولی حتما میپرسم ازش چشم بازم ممنون خیر ببینی😘😘

خواهش میکنم❤💋

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
ممک مخوااااام😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆

:/

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
چند ماهته؟ باید بلد باشی بدون دخول ...تا حالا سه ماهت تموم بشه و بچه یکم بزرگ بشه.که راحت تر بتونید ...

دوماه

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛