2737
2739
عنوان

رابط دردوران بارداری😭💜

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 72 پست
😐😐

اخه جاریم رابط داشت بچش سقط شد

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
رابطه کامل نداشته باشید اما باهم باشید دیگه😐

چطوری:/

بعدعمری اون ب نصف نیمه راضی میشه اخه

طبعشم بشدت گرمه 

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بگردم این فکراچیه سه ماهه اول واخر میگن باید رعایت کنی ازاینترنت روشهای کم خطر ویادبگیر چی بگم اگردکتر ممنوع کرده که کلا برو سراغ روشهای جدید، بعدشم باهمسرت صحبت کنید بچه اونم هست دیگه چندماه کسی رو نمیکشه نگران نباش 

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 
2731

@roz00    

خانموااا منم به ممکتون نیاز دارم😂😭😭😭😭😭😭😭😭😭آی دلم ترکیی کیمیا ،چنی سوتی بدی دایهَ😂😂😂

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم
اینقدر مراقبت هم نیاز نیس اگه جفتت پایین نیست فقط مدارا کن

ازچندماهگی خوبه ؟!

بنظرم یکم جون بگیره بعد این کاروبکنم

2738
ازچندماهگی خوبه ؟! بنظرم یکم جون بگیره بعد این کاروبکنم

از چهارماهگی جای بچه سفت میشه ببین فقط زیاد فشار نیاد کمتر از حالت عادی اشکال نداره مراعات کن فقط 

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
وای ینی تو بارداری نباید رابطه داشت ؟؟؟؟ 

به من سه ماه اول گفت به هیچ وجه 

بعد سه ماه لکه بینی داشتم خودم نزاشتم 

همسرمم به شدت طبعش سرد شده بود 

حس میکرد اسیب میزنه به بچه 😂😂😂

سه ماه اول نداشته باش بعدش میتونی 

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
منم مثله شما ۸ ماه نزاشتم بیاد کنارم متنفر بودم از رابطه و ویار داشتم به شوهرم کنارش نمیتونستم بخواب ...

خب شوهرتو چیکارمیکردی

من میترسم ماهای اول میگم بعدش ایشاا.

توف کارت عاااااا😆😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ممک مخوااااام😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم
خب شوهرتو چیکارمیکردی من میترسم ماهای اول میگم بعدش ایشاا.

میگم که شوهرم کاملا سرد شد دوره ی بارداری

انقدر بارداری سختی داشتم فقط تمام تلاششو میکرد که اسیب بهمون نرسه 

دوسه بار اومد نزدیک بعد منصرف شد گفت میترسم طوریتون بشه 

2706