2737
2739
عنوان

دوتا استامیوفن ۳۰۰ میلی گرم خوردم!

128 بازدید | 29 پست

سردرد شدید داشتم.

الان نگران شدم.

۲ تا دونه استامینوفن ( کدئین ) ۳۰۰ میلی گرمُ با هم خوردم.

خطرناک که نیست؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

حالا یکی میخوردی اگه خوب نمیشد اون یکی دوسه ساعت بعد میخوردی

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

هیچیت نمیشه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
حالا یکی میخوردی اگه خوب نمیشد اون یکی دوسه ساعت بعد میخوردی

امتحان کردم... جواب نمیده.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
امتحان کردم... جواب نمیده.

پس حتما دوتا جواب میده

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
نترس من یبار بخاطر دندون دردم ناچار شدم پنج شیش تا بخورم عرض دو ساعت... طوریم نشد 

وای چه ریسک بزرگی کردی😂

مقدار دوز مصرفیش حداکثر باید دو گرم در روز باشه.