2733
2739
عنوان

دوتا استامیوفن ۳۰۰ میلی گرم خوردم!

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 29 پست

نه من دوتا ژلوفن میخورم گاهی اوقات 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه چند ساعت بعدش ژلوفن و‌نوافن و چند تا انتی بیوتیکم خوردم 😅

برای چه دردی انقدر زیاد خوردی؟😂

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
تازه چند ساعت بعدش ژلوفن و‌نوافن و چند تا انتی بیوتیکم خوردم 😅

آهان ببخشید، یادم اومد.

برای دندون درد گفته بودی.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2740

ممنون بابت پاسخ گوییتون دوستان♥️

ببخشید که نمیتونم تک تک تگ کنم و جواب بدم.

دندون درد لعنتی ک خوب نمیشد 😣😅

آخی... آره درک می کنم دندون درد خیلی بده!

مادر من یه روز مجبور شد از شدت دندون درد بره مورفین بزنه...

اونم ساعت ۴ نصف شب!

من ک ارزوی مرگگگگگ میکردم 😭😭😭

خدا نکنه...

آره خیلی افتضاحه.

امیدوارم دیگه پیش نیاد برات🌹