2737
2734
عنوان

دندونامم😭😭😭

148 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من مسواک‌میزنم نخ دندون استفاده میکنم ....ولی کل دندونام خراب شدن همه لک انداختن  ۳ تا شونم ب عصب رسیدع بخدا خسته شدم از بس پر کردم و کشیدم هنوزم دندونام داغونه ...بیمه دارم ولی بهم نوبت نمیدن همش الکیه برم کجا ک هزینش کم تر بیوفتع پام ؟؟؟

منم چند نفر دورو برم میشناسم که میگن خیلی میرسیم به دندونامون ولی خراب میشه 

تا حالا ندیدم مسواک بزنن بگی میگن میزنیما ولی مثلا تو هفته هر بار که حال داشته باشن 

من سرم بره مسواکم نمیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم جنس دندونام خیلی بده. فک نکن فقط خودتی ک اینجوری، دیگه باید باهاش کنار بیایم

از درد دارم میمیرم نامزد بیچارم بردم جلویی هامو پر کرد یکی کشیدم دوباره یکی دیگه اک گیری کردم دیه روم نمیشه بگم دندونام درد میکنه 

2728

من مثل شما بودم همش مسواک دستم بود و دندونام زیاد خراب میشد ویتامین دی بخور و بادام و سنجد زیاد استفاده کن، به جای خمیر دندان با اب نمک رقیق شده مسواک کن، هفته ای دو بار خمیر دندان بزنی کافیه، سالی یک الی دو بارم حتما برو دندانپزشکی و دندونات رو چک کن، من با این روش ها خیبی مشکلم حل شد

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2738
منم چند نفر دورو برم میشناسم که میگن خیلی میرسیم به دندونامون ولی خراب میشه  تا حالا ندیدم مسو ...

منم همین طورم نصف عمرمو ب مسواک زدنو صابون زدن گزروندم نمیدونم چرا خراب میشن هی