2737
2734
عنوان

دلم میخواد با مشت بکوبم تو سرم فکرا روانیم کرد🔫😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4262 بازدید | 330 پست
رشتت اصلا رشته ی بدی نیست دخترعمه ی منم همین رشته رو میخونه رسما ما رو دیوونه کرده از بس کلاس میذاره ...

بهداشت خونواده ی رشته بدون کنکور گل کلاس نداره

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ما تو فامیلامون داشتیم ادمایی که معدلشون خیلی پایین بود و دو سه سالم پشت کنکور موندن اما در نهایت پزشکی و دندون قبول شدن امیدتو از دست نده انقدرم انرژی منفی نده به خودت بخدا دختر عمم که الان دانشجوی پزشکیه سال اول که هییییچی نخوند افتضاح شد رتبش سال دومم خیلی پیشرفت نکرد اما سال سوم قبول شد 

امیدوترم توام انرژی تو بدست بیاری و تلاشتو بیشتر کنی ,فصل بدیم هست واسه کنکوریا اما روی خودت کار کن

اعصابمو خراب کرد اون کاربر مسخره ک میگ حوصله چس ناله ندارم  من دارم راهنمایی میگیرم برا کنکور ...

من انصراف دادم الان پشیمونم سنم بالا رفته ولی هنوز یه لیسانس ندارم اگه پشت کنکور نمیموندم ومستقیم میرفتم دانشگاه این ترم ترم آخر بودم🤕

2731
دور از شما عزیزممم....خب جا این کارا میتونی عمومی ها یا زیست و شیمی رو بالا ببری اونا ضریب بیشتری دا ...

قبول نمیشم اینده من معلومه😔

بیخیال ولشون کن .اعصابتوبراخودت نگه دار

قربونت برم من😭😭🖤🖤🖤🖤🖤🖤😢😢😢😢😢😢😢😢😢

خیلب کار زشتی بود تگ میکنه میگ چس تاله بعدم قرار میزارن خب برن خصوصی خودشون

2740
قربونت برم من😭😭🖤🖤🖤🖤🖤🖤😢😢😢😢😢😢😢😢😢 خیلب کار زشتی بود تگ میکنه میگ چس تاله بعدم قرار می ...

اره کارشون بی ادبی بود .اما هممون باید حواسمون به اعصابمون باشه .دورازجون همه .دورزمونه خیلی بدشده .

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
چند ساله پشت کنکوری..الان چند سالته عزیزم

دو سال کنکور دادم امسال نشد ک کنکور بدم سال دیگ پشت کنکور 

دو سال پشت کنکور سال دیگه میشه سه سال

۲۰ عزیزم

برق و مخابرات 

منم شرایطم مثل اسی بود..میخوندم چند سال پشت کنکور بودم..دیدم فایده نداره هی بمونم..اومدم رشته حسابداری..الان خیلی رشتمو دوس دارم درسم از همه هم بهتره..نمیدونم چرا کنکور بااینکه تست تو خونه خوب میزدم اونجا خراب کردم..

نه آلا موضوعی داره.مثلا اول باید دهم رو ببینی بعد یازدهم بعد دوازدهم و کنکور.چون کامل توضیح میدم.ولی ...

عزیز من فیلم نمیفهمم😔🖤

الا بودم خیلی مسخره هست اگ اثر داشت سال قبل قبول میشدم

دو سال کنکور دادم امسال نشد ک کنکور بدم سال دیگ پشت کنکور  دو سال پشت کنکور سال دیگه میشه سه س ...

اسی از من میشنوی وقتتو نذار..اگه استعدادشو داری درسای انسانی رو بخون واس تربیت معلمی یا کنکور ریاضی بده..رتبه کنکورت چند میشد؟

منم شرایطم مثل اسی بود..میخوندم چند سال پشت کنکور بودم..دیدم فایده نداره هی بمونم..اومدم رشته حسابدا ...

اعزیزم 

این حسابداری چنان رشته ای که فقط کافی سر از کلاس های مالیات و ...

اینا در بیاری 

یعنی رو هوا میزننننن اصلا خیلی حقوق های عالی 

نمی تونم وصف کنم 

من زیاد راجع بهش وارد نیستم 

ولی فکر کنم الان شما بتونی خیلی خوب راجع بهش اطلاعات داشته باشی 

عزیز من فیلم نمیفهمم😔🖤 الا بودم خیلی مسخره هست اگ اثر داشت سال قبل قبول میشدم

منم خیلی فیلم از گوشی میدیدم..واقعا متوجه میشدم ولی یکم سوال تغییر میکرد میموندم..دیر نیست..من22سالگی رفتم دانشگاه الان24سالمه تازه امسال کاردانیمو میگیرم

2706