2733
2739
عنوان

اشتها کودک 5 ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 51 پست
وای عزیزم خیلی لطف میکنی ....ممنون میشم

واسه منم بذاااارینننن🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭🙏

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم خیلی لطف میکنی ....ممنون میشم

عزیزم شاید بنظرت ساده بیاد بگی هرروز بهش این چیزارو میدم یا میخوره یا نمیخوره

صبحانه حتما حتما یه دونه تخم مرغ ابپز نمک حتما بهش اضافه کن همین کره نزن بهش یا تخممرغ نیمرو کن با یک رب قاطی کن داخل نیمرو حتما کنجد بزن .صبحانه اصلا پنیر نده اصلا.عدسی نده.فقط تخممرغ.میان وعده صب حتما بهش موز بده از نصف موز شروع کن بعد دیگه چیزی نده تا موقع ناهار .ناهار حتما دو ساعت بعد موز باشه ناهار براش هرچی برنج با مرغ دمپختک کن ژان مرغ حتما باشه کنارش گوجه کباب بزن هرروز یه وعده به کوچولوت مرغ بده  کنار غذاش گوجه ریز کن به عنوان سالاد بهش بده ماست با غذا بهش اصلا نده.عصرانه بهش ماست بده با سیب زمینی اپز بزار سرد شه نمک بزن کره بزن یه کوچولو تفت بده یکم رب.بعد اگه نصف موزش مونده بود اونم بعد نیم ساعت حتما بهش بده گلم شام هم حتما زود بهش بده تا موقع خواب گشنش شه براش یه سیب کمپوت شده یا موز قبل خواب بدی بخوره گلم شام ماکارونی کوکو یا سالاد ماکارونی کتلت هرچی که دوست داره رو بده.شاید بنظرت یه برنامه عادی باشه اما اگه ادامه بدی طبق این دختر نازت چندکیلو تو همین دو ماهه زیاد میکنه

واسه سلامتی نی نی تو راهیم  صلوات مهمونم کنید
2728
عزیزم شاید بنظرت ساده بیاد بگی هرروز بهش این چیزارو میدم یا میخوره یا نمیخوره صبحانه حتما حتما یه د ...

گلم با این برنامه پیش برو تا دوهفته اگه ایشالا تغییر کرد حتی اشتهاش بیا برات چندتا مورد هم اضافه کنم اما اول با همین برنامه پیش برو

گلم با این برنامه پیش برو تا دوهفته اگه ایشالا تغییر کرد حتی اشتهاش بیا برات چندتا مورد هم اضافه کنم ...

نخورد غذا بدیم دهنش یا نه 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
گلم با این برنامه پیش برو تا دوهفته اگه ایشالا تغییر کرد حتی اشتهاش بیا برات چندتا مورد هم اضافه کنم ...

باشه چشم عزیزم....واقعا ازت ممنونم که لطف کردی و وقت گزاشتی...انشالله خدا خیرت بده

حرفی برای بیان حالم ندارم...
آره گلم عالیه من داروخونه کار میکنم هر کس برده راضی بوده

شربت راسیب چطوره؟ یک نفر معرفی کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
2738
نخورد غذا بدیم دهنش یا نه 

نخورد بگید فکر کنم خیلی خوشمزش خودم می خورم البته هم بخورید اصلا اصرار نکن واسه خوردنش قول میدم روز سوم میاد خودش میخوره

نخورد بگید فکر کنم خیلی خوشمزش خودم می خورم البته هم بخورید اصلا اصرار نکن واسه خوردنش قول میدم روز ...

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز صبح پا شده میگه خیار میخام بخورم ... به زور دو لقمه نون پنیر گردو بهش دادم بعد خیار خورده

ببین چی دوست داره اونو بده مثلا پسر من لب به پنیر نمیزنه ولی عاشق حلوا شکریه یا کورن فلکس و شیر

من حس میکنم تنهاس خونه عمه ش که میره خوب غذا میخوره به هوا بچه های اونا... ولی خیلی ناراحتم نمیخام ض ...

وا چه جالب بچه منم پیش عمه اش خوب غذا میخوره

چه میکنن عمه ها🙂

حالا امتحان کن روزهایی که خودت باهاش بازی های پرجنب و جوش انجام میدی بهتر نمیشه

واسه بچه من تاثیر داره

مخصوصا اگه صبح بیدارشه

دکتر میگفت بچه هایی که دیر بیدار میشن تا عصر نمیتونن درست غذا بخورن

صبحانه هم نمیتونن بخورن

دختر من جدیدا چی پف و شیر دوست داره

یکم کاکائو ویتامینه نسکوییک هم میریزم تو شیرش

دختر منم فکر کنم ۱۹ کیلوعه  فقط میوه  تنهایی یک کیلو موز و میخوره ولی برا غذا خوردن اذیت ...

پس همه مون یه جوریم

بعد یه سری میگن چه خوووب میوه میخوره

میگم چ فایده که غذا نمیخوره😑

پس همه مون یه جوریم بعد یه سری میگن چه خوووب میوه میخوره میگم چ فایده که غذا نمیخوره😑

دقیقا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706