2733
2739
عنوان

اشتها کودک 5 ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2046 بازدید | 51 پست
دختر منم همین طوره از ۴ونیم سالگی‌تا الان که ۶ساله اس فقط دیگه تازگی یاد گرفته وقته گرسنه اس میگه ...

من حس میکنم تنهاس خونه عمه ش که میره خوب غذا میخوره به هوا بچه های اونا... ولی خیلی ناراحتم نمیخام ضعیف باشه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
عزیزم این برای اشتهای بچه ۳ساله هم خوبه؟

اره

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزیزم این حرفا رو از دور و اطراف میشنون صیحانه خیلی تنوع داره چیزای مختلفو براش امتحان کن غذا ...

امروز صبح پا شده میگه خیار میخام بخورم ... به زور دو لقمه نون پنیر گردو بهش دادم بعد خیار خورده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
اسی قد پسرت چنده؟

قد دخترم 110 حدودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
دخترمنم همینه بردمش دکتر غدد گفته خوبه تازگیا گفتم دکتر دوربین گذاشته خونمون میخوره😂😂😂

منم از عمه ش میترسونمش . البته خودش خبر داره.

ولی فک کنم راه خوبی نیست با ترس غذا بخورن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دخترت خوبه ها ۱۷ عالی... دختر من ۴ سالش  دی تموم شد ۱۴ کیلوعه با وزن تولد ۲،۶۰۰ 

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟

دختر منم همینطوره دکتر بردمش گف ولش کن معدش همین اندازس هرچقد میخوره کافیه.گاهی اینقد بش میدادم بیچاره میگف مامان دلم درد گرف حالت تهوع میگرفت ولی بازم بش میدادم ولی بازم تغییری نکرد.الان یادم میوفته عذاب وجدان میگیرم.دیگه ولش کردم هربچه ای یجوره

2740

دختر منم فکر کنم ۱۹ کیلوعه 

فقط میوه 

تنهایی یک کیلو موز و میخوره ولی برا غذا خوردن اذیت 

من ک اعصابم نمیکشه میگم سیر شدی .نمیخوری 

میگه اره برمیدارم از جلوش بعد هر نیم ساعت در یخچال و باز میکنه 😩

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

دختر من دوسال و ۱۰ماهشه ۱۷کیلو ولی ی مدت فهمیده بود من ذوق میکنم از خوردنش نمیخورد منم دیدم فایده نداره دیگه اصلا بهش نمیگفتم وقت غذام میشد غذای خودمو میکشیدم میاوردم میخوردم یکم صبر میکرد میومد میگفت من چی میگفتم مگه تو غذا میخوری؟دیگه فهمید من واسم مهم نیست خودش خورد بعدم بیشتر اوقات غذاشو میذارم تو صندلیش میرم سراغ کارام میام میبینم خورده

دخترم سه سالشه وااای وزنش ۱۰کیلو ....ارزووو دارم دو سه کیلو اضافه کنه

میخوای بهت دستور غذایی بدم من خواهرزاده هامو با این روش چند کیلو اضافه کردم و نشون رو

واسه سلامتی نی نی تو راهیم  صلوات مهمونم کنید
دختر منم فکر کنم ۱۹ کیلوعه  فقط میوه  تنهایی یک کیلو موز و میخوره ولی برا غذا خوردن اذیت ...

عزیزم دخترت یه پا متخصص تغذیه هست برا خودش میوه از شیر برای بچه واجب تره بعدها متوجه میشی وقتی ماشالا شروع کرد به قد کشیدن

واسه سلامتی نی نی تو راهیم  صلوات مهمونم کنید
دخترت خوبه ها ۱۷ عالی... دختر من ۴ سالش  دی تموم شد ۱۴ کیلوعه با وزن تولد ۲،۶۰۰

به نظر خودم خیلی سبکه تازه از پارسال وزنش زیاد نشده فقط قدش یک کم بلند شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706