2703
2553
عنوان

اشتها کودک 5 ساله

1968 بازدید | 51 پست

سلام دوستان 

دخترم 5 سال و دو ماهشه خوب غذا نمیخوره . علاقه نشون نمیده و اصلا نمیگه گشنمه . صبح که پا میشه دوست داره میوه بخوره سیب پرتقال اینا در بهترین حالت شیر میخوره ... نمیدونم باید چیکار کنم...

وزنش 17 کیلو و خورده ای هست و قدش نرماله ولی دوست دارم ببشتر بخوره تا سو تغذیه نگیره.

شربت ویتامین هم یک دوره بهش دادم تغییری نکرد. 

همش دوست داره میوه بخوره 

نمیدونم باید سخت بگیرم یا ول کنم خودش خوب شه ...

وقتی بهش میگم غذا بخور مامان.میگه دوست ندارم چاق شم میخام فقط قدم بلند شه... 

یعنی نسل جدیدن واقعا

خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس

۵ ساله ۱۷ کیلو🤔🤔🤔🤔🤔🤔

مادر شوهرم خالی میبنده میگه پسرم ی سالگی ۱۷ کیلو بوده!؟!

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

سانستول بده عالیه 

فقط جوابش🤣

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم همین طوره از ۴ونیم سالگی‌تا الان که ۶ساله اس

فقط دیگه تازگی یاد گرفته وقته گرسنه اس میگه

یعنی بهش یاد دادم

گفتم ببین هرچی خودنی‌میخوری باز سیر نمیشی

این یعنی باید غذا بخوری بعد خوراکی

عاشق میوه و سبزی ولی غذا هیییچ

یه سری غذاهای خاص و بعد یه مدت زده میشه😓

2456
2714
۵ ساله ۱۷ کیلو🤔🤔🤔🤔🤔🤔 مادر شوهرم خالی میبنده میگه پسرم ی سالگی ۱۷ کیلو بوده!؟!

نه  هستن بچه های تپل  وقتی بچه موقع زایمان ۶ کیلو باشه تولدش هم ۱۷ میشه

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
۵ ساله ۱۷ کیلو🤔🤔🤔🤔🤔🤔 مادر شوهرم خالی میبنده میگه پسرم ی سالگی ۱۷ کیلو بوده!؟!

یک سالگی!!!!! خدا میدونه

خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
سانستول بده عالیه  فقط جوابش🤣

بهش ویتامین خارجی دادم هیچ تاثیری نداشت علاقه به غذا نداره تحرکشم بالاس ولی کم میخوره

2706