2733
2739
عنوان

بدترین سوتی که تا حالا دادید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 45 پست

ی سریم ت ختم بابابزرگم خندم گرف در حدی ک اشک چشمام میومد بعد دیدم اطرافیان دارن بم نگاه میکنن و عمم و مامانم هی چشم غره میرن 😂😂منم واسع اینکه طبیعی جلوه بدم الکی صدا گریه در می‌آوردم آخرش مهمونا رفته بودن گفته بودن نوه کوچیکش چقد گریه میکرد معلوم بود چقد دوسش داره🤣🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سریم ت ختم بابابزرگم خندم گرف در حدی ک اشک چشمام میومد بعد دیدم اطرافیان دارن بم نگاه میکنن و عمم ...

منم کوچیک بودم خندم میگرفت برای همین اینجور جاها زیاد نمیرفتم😂😂😓

2728
منم کوچیک بودم خندم میگرفت برای همین اینجور جاها زیاد نمیرفتم😂😂😓

من الانم ک الانه همش میخندم تا حالا ندیدم ی روز ناراحت و بی حوصله باشم یا لبخند میزنم یا میخندم😂🙂

من الانم ک الانه همش میخندم تا حالا ندیدم ی روز ناراحت و بی حوصله باشم یا لبخند میزنم یا میخندم😂🙂

خیلی بده.من بعضی موقع ها موهامو میرختم جلوی صورتم که معلوم نباشه.چون حسینیه ام داشتیم برای محرم مراسم میگرفتیم من میرفتم تو پله ها میشستم تا خندم نگیره.بیشترین جایی که خندم میگرفت مراسم های عذا داری بود😂😂😐

2740
اونا چیکا کردن😂😂

هیچی بعضیا اومدن کمک ماسمالی کنن بعضیا تو افق بودن

اون شخصیم که تازه زایمان کرده بود گفت کیسم پاره شد😐

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
خیلی بده.من بعضی موقع ها موهامو میرختم جلوی صورتم که معلوم نباشه.چون حسینیه ام داشتیم برای محرم مراس ...

من مامانم بدبخت همش حرص میخوره از دستم 😂😂ابجیمم میاد میگه انقد نخند کلا ت فامیل ب خوش خنده معروفم ولی وقتی عصبی شم ب هیچی نمیخندم و فقط خودم از خودمم میترسم😐😂

من مامانم بدبخت همش حرص میخوره از دستم 😂😂ابجیمم میاد میگه انقد نخند کلا ت فامیل ب خوش خنده معروفم ...

وای تو چه قدر مثل منی    

البته با این که منم معروفم تو انگار خوش خنده تری  

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
2706