2737
2734

شوهرم قراره یپولی دستش بیاد ینی بود حالا ب مادرشوهرم گفته پول یجا دادم ک سودشو بگیرم بعد مادرشوهرم گف بهش نگو گفته هرچی میگم میری ب زنم میگی راس میگه مادرشوهرم مطمعنم چون شوهرم پیش من نگف حالا بهش گفتم پول دستت اومد گف بدنش باید بدم بجا چک گفتم من۴ تومن لازم دارم حالا بنظرتون بروش بیارم 

میخوام بگم ک بدجورناراحت شدم از این دوحرکتش اینکه پیش مادرش اینو گفته و گفته ب من نگه ولی نمیدونم چجوری بگم باسیاستا راهکاربدین

لایق پرستش است !!! کسی ک دراین بی مهری ها جانانه محبت میکند💔

تاحالا چه رفتاری کردی که ازت پنهون میکنه؟

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این آدما همینن تو هم تا میتونی خرید کن بخودت برس پول بگیر ازش پس انداز کن اینا عوض نمیشن یکیشم شوهر من  کلا حتی حقوقش یا گاهی وسط،ماه ی پولی میریزن براش اونم بهم نمیگه نه تنها نمیگه بپرسم انکار میکنه دیگه ببینه گندش در اومده نصفشو میگه

اگه عاقلی این کارا نکن بزار خبر داشته باشی از طریق مادر شوهرت زرنگ باش

از این زورم میادک گفته بزنم چیزی نگو انگار منو خورد کرده

اگه عاقلی این کارا نکن بزار خبر داشته باشی از طریق مادر شوهرت زرنگ باش

ن بابا آدم بدتر اعصابش خورد میشه ک مسائل زندگیتو از،بقیه بشنوه و از زندگی خود تز طریق دیگران خبر دار شه بی خبری بهتره منم تجربه شو دارم

2740
ن بابا آدم بدتر اعصابش خورد میشه ک مسائل زندگیتو از،بقیه بشنوه و از زندگی خود تز طریق دیگران خبر دار ...

برخوردی هم داشتین؟

برخوردی هم داشتین؟

بارها  ب هر زبونی گله شکایت نرمی قهر دعوا جنگ ولی هیچ کدوم کار ساز نبوده و نیس راستش بد ۵ سال دیگه قطع امید کردم ازش هم بابت پس انداز هم خرید خونه و حتی آینده بچم

خسیس ؟

نه ولخرجه و کلا در امدش،اصلا نمیگه وفتایی ک داره نمیگه وقتایی ک نداره میگه ندارم نظری میدم رو کاری میگه تو کاریت نباش درست میکنم آخر سرم گند میزنه 

همین الانم داشتیم دعوا میکردیم سر مخفی کاریش

نه ولخرجه و کلا در امدش،اصلا نمیگه وفتایی ک داره نمیگه وقتایی ک نداره میگه ندارم نظری میدم رو کاری م ...

واقعا خواهر خیلی عذاب آوره

2706