2733
2734
عنوان

واسه ماه رمضون چیا آماده کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158648 بازدید | 1686 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم خرما خریدیم. ماه رمضون خیلی حس خوبیه. خدا بهمون توفیق عبادت بده که نفس کشیدنم تو این ماه ثواب داره

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
هیچی. مگه ماه رمضون با بقیه ماها چ فرقی داره ک بخوام چیزی اماده کنم 

خب ما سحری معمولا نون پنیر سبزی یا کالباس و نون میخوریم فقط وعده سحری رو غذا میخوریم که باید حتما برنج باشه که تو طول روز گرسنه نشن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
خدا سلامتی بهت بده. افرین

زنده باشید کدبانو

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

سحر چلو مرغ هر روز..؟واسه افطار چی میپزی پس

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

بچه ها ماه رمضون اومد برا منم دعا میکنید حال دلم خوب بشه ۴ تا سقط داشتم از زندگیم خستم.ب بچه زیاد دیگه فکر نمیکنم اما خیلی داغونم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
چن سالشه دخترت؟

۱۲ سالشه و امسال چهارمین ساله روزه هاشو میگیره

2738

ماذفقط روغن خریدیم ،که بعدا با زبون روزه دنبال چن لیتر روغن نباشیم

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
خدا بد نده😥

بد داده عزیزم خیلی هم بد داده

حالم ازین زندگی لعنتی بهم میخوره.زن نگرفته که.انگار برده گرفته.فقط بشور و بساب کنم براش به خودش برسم به بچش برسم اما خودم هیچ حقی حتی حق اظهار نظر ندارم حتی حق ندارم بچه دار بشم. همین روزاس که دیگه بیام و بگم بریدم و تمومش کردم. برام دعا کن

سحر چلو مرغ هر روز..؟واسه افطار چی میپزی پس

نون پنیر سبزی خرما

کالباس درست میکنم

کتلت

ما فعلا سه بسته خرما خریدیم.

من خرمای پوست کنده رو به میکنم یه کم گردو خرد میکنم میریزم توش با ارده.هم میزنم شبیه حلوا میشه خیلی هم خوشمزه ست😋😋😋😋

اوه ارده رو تموم کردم انقدر از اینا درست کردم خوردم.باید زود بخریم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706