2733
2734
عنوان

واسه ماه رمضون چیا آماده کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158648 بازدید | 1686 پست

نه مااینجوری دوست نداریم.

چون توماه رمضون اذیت میشیم.دیگه بعضی جیزارو میذاریم توخود ماه رمضون که حداقل بعضی روزا سرمون گرم بشه.حداقل بیکار نمونیم.وهم اینکه تازه باشه

بعدم هرروز سحری برنجو مرغ ادم دلش نمیکشه.

یه قیمه ای کبابی خورشت بادمجونی خورشت لوبیایی شوید پلوی جیزی وسطش بذار تنوع بشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بد داده عزیزم خیلی هم بد داده حالم ازین زندگی لعنتی بهم میخوره.زن نگرفته که.انگار برده گرفته.فقط بش ...

خدا به دلتون ارامش بدم عزیزم

لتیق باشم دعاگو هستم😢😢

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
خدا لعنت کنه شیخا رو مسبب این همه گرونی فقط اینا هست انشاالله نسلشون منقرض بشه 

چ ربطی داش😅😅

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

به به چه باسلیقه.من مرغ و گوشت دلرم فقط میخوام برم مرغبگیرم واسه چرخ کردن.خرما هم خریدم.نشاسته برا فرنی بخرم.و خاکشیر و تخم شربتی.گلاب خریدم برا ربت.زعفرون هم دم میدم تو یخچال اماده باشه برای شربت 

همتا اسم خـودمه♥
نون پنیر سبزی خرما کالباس درست میکنم کتلت

چجالب

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
نون پنیر سبزی خرما کالباس درست میکنم کتلت

ما که کلا سحر پنیر برشته میخوریم.

چیز دیگه بخوریم ضعف میکنیم در طول روز.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740
هیچی هرچی باشه میخوریم دیگه فقط شیر برنجمون همیشه هست تو این ماه و نون روغنی و بامیه و هندونه و این ...

شیربرنج باهندونه حالتون بدمیشه ها

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ما پول نداریم گوشت و مرغ بخریم حقوق ندادن بهمون😐😐😐

منم وایسادم حقوق بگیرم مرغ بخریم

البته کمی داریم تو فریز ولی واسه ماه رمضان رو کفاف نمیده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706