2752
2734

من فردا میرم خونه مامانبزرگم عمه م هست یه چندتا راهکار بدید.💞

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰

باکلاس برخورد کن

.

.

.

کس دیگه ای راهنمایی خواست در خدمتم💃

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همین که نخوای خیلی باکلاس باشی خودش یه نوع باکلاسیه

خودم نفهمیدم جی گفتم امیدوارم شما یه چیزی دستگیرت شه 💔😂

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
2731

خب فقط لباس مرتب و شیک بپوش...مرتب باش و مودب

بنظرم همینه فقط

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
شیک بپوش نخند شوخی نکن ولی خشکم نباش زیاد حرف نزن  ژست بدنتم باکلاس باشه بلند بلند حرف نزن& ...

ممنون‌مهربون

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰

باید توی وجودت باشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
باکلاس برخورد کن . . . کس دیگه ای راهنمایی خواست در خدمتم💃

😂😂😂

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

لباس اتو کشیده و مرتب

بوی خوش 

با شتاب حرکت نکردن و مثل اسب این ورو اون ور نپریدن(مهمون میاد خونمون این جوری میشم😐💔یا موقع کمک کردن برای چیدن سفره غذا

)

صدای اروم ولی واضح 

لبخند

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
من خوابم میاد چیکار کنم ؟! خ مهمه منم راهنمایی کن لطفا😭

ببخش تازه دیدم

خوابت اومد قهوه بخور😐