2733
2734

من فردا میرم خونه مامانبزرگم عمه م هست یه چندتا راهکار بدید.💞

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰

باکلاس برخورد کن

.

.

.

کس دیگه ای راهنمایی خواست در خدمتم💃

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که نخوای خیلی باکلاس باشی خودش یه نوع باکلاسیه

خودم نفهمیدم جی گفتم امیدوارم شما یه چیزی دستگیرت شه 💔😂

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
2731

خب فقط لباس مرتب و شیک بپوش...مرتب باش و مودب

بنظرم همینه فقط

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
شیک بپوش نخند شوخی نکن ولی خشکم نباش زیاد حرف نزن  ژست بدنتم باکلاس باشه بلند بلند حرف نزن& ...

ممنون‌مهربون

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰

باید توی وجودت باشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2738
باکلاس برخورد کن . . . کس دیگه ای راهنمایی خواست در خدمتم💃

😂😂😂

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

لباس اتو کشیده و مرتب

بوی خوش 

با شتاب حرکت نکردن و مثل اسب این ورو اون ور نپریدن(مهمون میاد خونمون این جوری میشم😐💔یا موقع کمک کردن برای چیدن سفره غذا

)

صدای اروم ولی واضح 

لبخند

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
من خوابم میاد چیکار کنم ؟! خ مهمه منم راهنمایی کن لطفا😭

ببخش تازه دیدم

خوابت اومد قهوه بخور😐