2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم همش بهم میگه چاق+اگه میاید عکس بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 71115 بازدید | 1617 پست

بزن تو دهنش بگو ب تو مربوط نیس یعنی چی زیاد میخوری دفعه بعدی گفت بگو خونه پدرشوهرمه ب احدیم ربط نداره چقد بخورم بگو شوهرم چاق دوس داره ب کوری چش حسودا زیاد بخورم چاق شم والا تویی هیچی نمیگی

اولا ک اهمیتی نداره بقیه چیا دربارت میگن بزار بگه چاقی مگه چی داره ازت کم میشه !!! مگه قراره همه از هم تعریف کننو همو دوس داشته باشن 

بی اهمیت باش نسبت ب حرفاش

اما برای خودت. میتونی ورزش کنیو رژیم درست داشته باسی تا وزن کم کنیو ب وزن ایده الت برسی 

نفس آقامونم 😌❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگین هیکل یه موضوع شخصی هست  مهم اینه ک خودم و همسرم راضی هستیم  اونی ک باید بپسنده پسند ...

زن بتید شخصیت داشته باشه

و شما فاقدشی

چوب کبریت؟؟

حالا چون نمیتونید باربی و خوش اندام و شکم و پهلو نداشته باشید زن باید گوشت داشته باشه؟؟

گوشت نه عزیز جان

اون عضله اس 

نه چربی و پی و گوشت

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738

بهش بگو خدا روشکر زیبایی نقاشی خداس و کاملا طبیعی مثل بعضیا با زور ژل و عمل قیافه پیدا نکردم.این زورش میاره با تخریب تو حرص درونی رو تخلیه می کنه وقتی بهت یه چیزی می ندازه ذوق کن چون اون لحظه داره حسادت می کنه بلد نیس درست بروز بده تیکه میندازه از آتیش درونش کم بشه

یا بگو اگه با تخریب من آتیش درونت خاموش میشه بگو عزیزم نریز تو خودت صورتت چروک میوفته باز باید ژل اضاف کنی اینجوری پیش بری ۹۰ درصد پلاستیک می شی انقراضت سخت می شه😂😂

زن بتید شخصیت داشته باشه و شما فاقدشی چوب کبریت؟؟ حالا چون نمیتونید باربی و خوش اندام و شکم و پهل ...

بعضی ها مشخصه کی ان 

جایی من زندگی میکنم شهره 

دهات شما نیست که دهنتو باز میکنی عقده های زندگیتو خالی میکنی 

تو تاپیکی ک به شما ربطی نداره نیا وسط ، کسی با شما حرف نزد 

از حرف زدنت معلومه کجا بزرگ شدی 

حتما یه پاره استخونی ، زیاد سوختی حقیقت تلخه 

دیگه وقتی مخاطب نیستی ننداز خودتو وسط 

جمع کن خودتو دهاتی 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
زن بتید شخصیت داشته باشه و شما فاقدشی چوب کبریت؟؟ حالا چون نمیتونید باربی و خوش اندام و شکم و پهل ...

از نحوه حرف زدنت معلومه چه زن هار و .. هستی 

حیف که با امثال زن های .. دهن به دهن نمیشم 

عقده های زندگی خانوادگیتونو اینجا تخلیه نکنید 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2706