2703
2553
عنوان

خواهرشوهرم همش بهم میگه چاق+اگه میاید عکس بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 71107 بازدید | 1617 پست

با ی زهر خند ملیح مهمونش کن تا در افق محو شه..😊

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بهش بگو من بخودم راضییم عزیزم شوهرمم همینجوری دوسم داره ...از چیزای مصنوعی ک باعث تغییرم میشه بدم میاد و همینطور همسرم عاشق قیافه نچرالمه...درضمن اندامم خوبه فک نمیکنم اینطور ک میگی باشم تو زیاد حرص منو نخور عزیزم ب پروتز و ژل و کارت برس من برنامها دگ ای دارم

گفت بگو به یه ورم بازم حرف زد بگو به اون یکی ورم والله خوبه علم پیشرفت کرد بقیه عمل کردن لولو به هولو   

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 

بگو من راضی شوهرم راضی گور ادم ناراضی اخه چرا اجازه میدی اینطور باهات بحرفه اصلا صد کیلو ام بشی به اون و بقیه چه اعتماد به نفس داشته باش بگو من نچرالم و زیبام و شوهرم چپ و راست ازم تعریف میکنه فقط دوست داره کمی هم نپل تر شم میگه برو سرکار بگو صلاح مملکت خویش خسروان دانند بگو هروقت صلاح دونستم میرم بهانه واسش نیار اصلا.سر سفره گفت چقدر میخوری بگو بهتر از اینه لقمه های بقیه رو بشمارم تو هم بکوبش دیگه دخالت نکنه تامامممم

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
2714

اهمیت نده داره بهت حسودی میکنه شماهم در جواب برگرد بگو منم خودمو دوست دارم خوده واقعیمو دوست دارم از خدا ممنونم که همچین نعمتی به من داده خیلیا هستن لبشون شکریه نابینان 

خداروشکر کن اگه گفت چقدر میخوری بگو نوش جونم باشه شما مراقب خودت باش که یه وقت  اون باسنت کوچیک نشه😂😂😂😂😂

از نحوه حرف زدنت معلومه چه زن هار و .. هستی  حیف که با امثال زن های .. دهن به دهن نمیشم  ...

کل فحشای  عالمو  بار من گردی بعد ب من میگی ها ر؟🤣🤣

نمیدونم هار از نظر شما چیه ولی ما ب کسایی ک پاچه میمپگیرن میگیم هار

الانم شما پاچه منو گرفتی و هرچی لایق خودت و خانوادت و شخصیتت بود بار من کردی

البته من ناراحت نمیشم بی هیچ جامم نیس چون معلومه حزصت دادم ک دوبار ریپلایم کردی همین برام کافیه😅😅

درضمن من تو شهر زندگی میکنم ک همه اندام بارربی و باریک میپسندن 

اون جایی ک همه گوشت میپسندن دهات ها هستن 

حرفات فقط برای خودت گفته شده 😅😅😅

بدرودد 

بجای حسادت یکم لاغر کن تا اینطور نسوزی

دیگم جوابتو نمیدم

چون جواب ابلهان خاموشیه🤪🤪🤪😝😝

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....