2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم همش بهم میگه چاق+اگه میاید عکس بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 71115 بازدید | 1617 پست

خواهر شوهر منم با قد ۱۶۴ وزنش ۸۵ 

من با قد ۱۷۲ وزنم ۷۱ 

یعنی بین ۶۸ تا۷۲ بالا پایین می‌شه 

بعد مدام منو میبینه میگه چااااق شدییی 

منم همیشه میگم فعلا ۱۵کیلو کم دارم که به تو برسم استااااااد

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجب ادم بيشعوري

بهش بگو نونمو مگه تو ميدي؟

به همچين ادما بايد بريني وقتي بهشون رو بدي همين ميشه كه هربار ازارت ميده يبار براي هميشه برين بهش

بگو به خودم مربوطه كه چاقم يا لاغر يا توهم ازش ايراد بگير 

و يا ازش فاصله بگير

متاسفم براي زنايي كه باهم جنس خودشون دشمنن و باعث سركوب اعتماد به نفششون ميشن

به همسرت بگو وقتی این حرفا رو میزنه بگه نه اتفاقا خیلیم هم صورتش متناسبه هم اندامش اونیه که من میخوام.علف باید به دهن بزی شیرین بیاد. من از کسی که مدام ژل بزنه و به خودش ور بره خوشم نمیاد.

مطمئن باش اگه یکی دوبار همسرت بگه بعدش خودت میگی شوهرم همینجوری دوست داره و دیگه جرات نمیکنه تو هر چیزی دخالت کنه

اسی صفه چنده؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738
به همسرت بگو وقتی این حرفا رو میزنه بگه نه اتفاقا خیلیم هم صورتش متناسبه هم اندامش اونیه که من میخوا ...

اتفاقا همسرم بهش میگه عیب رو زن من نزار خودتو ببین چه وضعی بعد میگه من ۳تا شکم زاییدم بایدم اینجوری باشم .متاسفانه من جواب نمیدادم گفتم شاید بی اهمیتی کنم بهش ببینه اهمیت نمیدم به حرفاش باهاش دهن له دهن نمیشم دس برداره ولی بدتر فک کرده زبون ندارم هی پیش دوست وغریبه تیکه میندازه منم روم نمیشه پیش فامیلاش جواب بدم چون خیلی سلیطه اس یهو داد میزنه 

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
باسن پروتزی از نزدیک چه شکلیه اسی؟؟🙄🙄🙄🙄

خیلی زشته شایدم من دوس ندارم خیلی غیر طبیعیه یهو میاد بالا برامده میشه از نظر من تناسب نداره با جاهای دیگه شایدم تمدیدش نکرده اینجوریه چه بدونم والا

اتفاقا همسرم بهش میگه عیب رو زن من نزار خودتو ببین چه وضعی بعد میگه من ۳تا شکم زاییدم بایدم اینجوری ...

پس اگه همسرتون بهش گفته به همین استناد کن و بگو همسرم همینجوری دوست داره و خودمم همینطور

هر وقت چیزی گفت همینو بگو و دیگه بحث رو ادامه نده. 

اگه به دادو بیداد انداخت محل نذار و سعی کن بعد از گفتن اینکه من و همسرم همینجوری دوست داریم از محیطی که هست بیرون بری مثلا به هوای برداشتن چیزی برو آشپزخونه و دیگه ادامه نده

عزیزم من با مشاور عاطفه خانم با دمنوش لاغر شدم دمنوش ها تمام گیاهی بدون عوارض خیلی تا خیلی راضی ام ...

واقعا تاثیر داره اخه یه سری دمنوش نیوشا گرفتم جوابی نگرفتم ازش

وای چقدر تحمل میکنی حرفاش را من اگه یکی اینطوری بهم بپره مرده و زنده ش را میشورم میزارم‌ کنار ..

اتفاق رژیم بگیر ولی خونه مادر شوهرت بخور.حرصشون را درار.بگو دوستم میگه چاق ولی تا جونش دراد من میخورم تا سیر بشم مگه وزنم رو‌پای اونه 

2706