2752
2734

سلام من سه ماهه اقدامم این ماه اصلا فکر نمیکردم که باردار باشم ۱۵ام و ۱۶ام ۱۷امانقد دلدرد شدید داشتم پروفن خوردم و فکر میکردم درد پریودیه و میخام پری بشم اما نشدم 

الان بی بی زدم 

حالا نگرانم اگ مثبتش درست باشه ممکنه اتفاقی بیوفته 😥کسی بوده تجربه و اطلاعاتی داشته باشه

توروخرا هرکی تاپکمو خوند ی صلوات برام بفرسته 

همیشه فکر میکردم این لحظه از خوشحالی بال دربیارم اما الان استرس دارم 😔

یه صلوات برام میفرستی که نی نیم ه

مبارکه هاله انداخته....................................................................................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

مبارکه عزیزبسلامتی انشاالله چیزی نیست

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
استرس ۳ تا قرصو برای یه نقطه جنین داری؟؟ مادررمن سر من باردار بوده بدنش سوخته روزی ۷۰ تا قرص میخورد ...

واقعا 

اخه چیزای ترسناکی تو نت خوندم 

مرسی عزیزم❤

یه صلوات برام میفرستی که نی نیم ه
2706