2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید به کمکتون نیاز دارم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 76 پست

مبارک باشه ،ورا استرس بخاطر قرص ک خوردی ن نگران نباش زن‌داداش من کرونا میگیره باردار هم میشه خبر نداشته آنقدر قرص آمپول سرم میزنع ک نگو بعد ک بهتر میشه یادش نیفته پریودش عقب افتاده دیگه بیبی مثل میشه و دکتر و بیمارستان خدا شکر هیچ اتفاقی برا خودش و بچه نمیفته الآنم بچه اش یکماهش هست خدا شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو نت زدم پروفن عوارضش سنگین بود منم ندونسته خوردم

نگران نباش من همین الان پرسیدم برات بخدا گفتن عیی نداره اصلا نگران نباش استرسم به خودت نده ایشالا ک بچت سالمه عزیزم

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇
سه تا  پشت سرهم ۲۰۰ بود

برات ۵تاصلوات فرستادم یه خانمی رفته بوددندون پزشکی دندونشوکشیده بودخداروشکربچه اش هیچیش نبودسالم براشماهم چیزی نیست عزیز

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
واقعا  اخه چیزای ترسناکی تو نت خوندم  مرسی عزیزم❤

الان بزنی تو نت دلم درد میکنه صدتا سرطان برات ردیف میکنه ....

نمیدونم هدفشون چیه 

انقد ممنوعیت غذایی و ال و بل گذاشتن 

هر قرص و مواد شیمیایی که خودشون دلشون بخواد میدن به خانم باردار کلی استرس و ترس درست کردن فقط ....

اصلا نترس گر نگه دار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

ان شالله مبارک باشه قدمش خیر باشه بلند شو و شادی کن و خوشحال باش 

مبارک باشه ،ورا استرس بخاطر قرص ک خوردی ن نگران نباش زن‌داداش من کرونا میگیره باردار هم میشه خبر ندا ...

خداروشکر انشاالله ک منم همینطور باشم ❤

یه صلوات برام میفرستی که نی نیم ه
2706