2737
2739
عنوان

بنظرتون به نامزدم بگم بادوستش حرف زدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

بگو

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
نه اگه رابطه و حسی نبوده که دلیلی نداره بگی اگه خودش پرسید که امکان نداره هچین چیزی بگو😂

اره ولی فک نکنم بگه چون مثلا کلی اسم شبیه هم هس از کجا بدونه ایشونه اخه این ک نگرانیم نداره حتی😐😂🤦🏻‍♀️

همین.
نه میترسم بعدا بفهمه برام بدشه 

مگه پسره تورو میشناسه؟

دعا کن نفهمه

و برو اکانتتو پاک کن ی شماره دیگ بگیر رو اون تل بنصب

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
نگو و به روی خودتم نیار البته ی چیزی پسره که تورو نمیشناسه دیگه درسته؟

نه اصلا نمیشناسه فقط میترسم نامزدم بفهمه خیلی عصبیه قضیه سه سال پیش بوده اگه پسره گفت میگم نه اشتباهی گرفته 

.....
2706