2737
2734
عنوان

بنظرتون به نامزدم بگم بادوستش حرف زدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 50 پست
مگه پسره تورو میشناسه؟ دعا کن نفهمه و برو اکانتتو پاک کن ی شماره دیگ بگیر رو اون تل بنصب

نه گفتم ک فقط اسممو گفتم قضیه سه سال پیش بوده تازه فهمیدم باهم دوستن ذهنم درگیرش شد اونم ک مرسی شمادوستان راهنمایین کردین ک نگم

.....
نه اصلا نمیشناسه فقط میترسم نامزدم بفهمه خیلی عصبیه قضیه سه سال پیش بوده اگه پسره گفت میگم نه اشتباه ...

خیلی حساس شدی

میگی فقط بیس روز حرف زدین اونم سه سال پیش

بری ب پسره بگی من فلانیم بازم یادش نمیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا نمیشناسه فقط میترسم نامزدم بفهمه خیلی عصبیه قضیه سه سال پیش بوده اگه پسره گفت میگم نه اشتباه ...

اوووووووه سه ساااااااال پیش 

یادش نمیاد بابا فقط تو با رفتارت ضایع بازی در نیاریا وقتی دیدیش خیلی عادی 

خب اون هزار تا دوس دختر داشته غیر ممکنه بشناسه بابا

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
نه گفتم ک فقط اسممو گفتم قضیه سه سال پیش بوده تازه فهمیدم باهم دوستن ذهنم درگیرش شد اونم ک مرسی شماد ...

خب دیگه عزیزم هم سه سال گذشته هم اینکه اون یادشم نیس

بهتره اعتماد نامزدتو کم نکنی یا از بین نبری سر چیز الکی 

اصن به خودت بگو من اشتباه کردم شاید این شبیه اون پسرس ولی خودش نی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بگی میشه یه مشکل 

خوبه خودت داری میگی ندیدت 

مشخصاتت رو میدونه اسم فامیل سن محل زندگی اینا؟اگ اونم نمیدونم اصلا نمیفهمه ک تو بودی 

در کل هرگز گذشته خودتوتعریف نکن چون مشکل ساز میشن 

گذشته هر ف د ب خودش مربوطه مهم زمان حال هست ک اون مهمه وگرنه هر باغچه ای رو شخم بزنی یه کرم ازش در میاد واس همینه میگن تو گذشته همدیگه نگردین و کنکاش نکنید ....

حالا بازم خود دانی صلاح مملکت خویش خسروان دانند...