2737
2739
عنوان

ازدواج فامیلمون عکسسسس

3356 بازدید | 255 پست

بچه ها ((دختره دخترخالم)) ۱۴سالشه ازدواج کرده با یه پسر ۱۸ساااله پسره هنوز سربازی نرفته

توهین ممنوع

مشکل سن دختره نیس چون خیلی بزرگتر از سنش نشون میده و همه چی میدونه و خیلی سیاست داره

مشکل من سن کم پسره هست....

من خودم سن کم ازدواج کردم خداروشکر از زندگیم راضیم و شوهرم عاشقمه و ب شدت عاشقتم ولی من خواست خودم ازدواج کردم بابام رضایت نمیداد خودم خواستمش و خداروشکر میکنم بابت داشتنتش تاپیکای قبلیممم بخونین میفهمین

ولی این دختره مامانش زورش کرده بوده اینم ب اجبار تن ب این ازدواج داد ولی از عکسشون ادم فک میکنه دختره هم دوسش داره

توهین ممنوع خانما ادب و شخصیتونو نگه دارین لطفا

عکس پست بعد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش باشه 

به تو چه 

چقدرم توضیح داده 

بچه ۱۴ ساله سیاستی جز نوشتن درساش قبل خواب مگ داره؟

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2742

بزار

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم

دختر ۱۴ساله چی میدونه اگه میدونس که ازدواج نمیکرد 😏

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740

اگه انقد سیاست داااره ک با سیاستش حل میکنه سن کم همسرشو. 😖🤐

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706