2737
2734
عنوان

چله گروهی ذکریونسیه بسیارمجرب🌸🌿🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 11624 بازدید | 2461 پست

روش ختم 🌿🌺🌿

ذکر یونسیه :

( لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَكَ اِنِّي كُنتُ مِنَ الظّالِمينَ

فَاستَجَبنا لَهُ وَ نَجَّيناهُ مِنَ الغمِّ وَ كَذَلِكَ نُنجي المُوُمِنينَ)

به اضافه

بعدش ۱۴ مرتبه می گیم (اللهم عجل لولیک الفرج)

به اضافه سوره حشر   که هر روز هدیه میکنیم به روح امامامون و بزرگان دین

🌿🌺🌿🌺🌿

@شیداr   (ختم روز جمعه به نیت دوست عزیزمون انشاالله که حاجتروا بشن)

۵۲ ذکر یونسیه 

۱۰۰ مرتبه یا جوادالائمه ادرکنی 

۱۴ الهم عجل لولیک الفرج 

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹

سلام من ذکر اصلی رو با نادعلی میخوندم 

الان دیدم از پنجشنبه ذکر یا جواد هست 😅😅😅

مهین میام با دمپایی کبودت میکنمااا..

چله رو بهم میریزی .. 

چله باید ازاولین روز تا اخر یکی باشه و یه نیت باشه 

مثلا 40 روز ذکر یونسیه با نادعلی 

وسط تغییر بدی ذکر یاجواد بیاد .. 

نمیدونم ولی حس کردم تاثیرش کم میشه 

مگه اینکه به موردای قبلی اضافه بشه... 

شاید اشکال نداشته باشه .. 

ولی 40 روز یک هدف خاص و یک دعای خاص ..

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ذکر اصلی رو با نادعلی میخوندم  الان دیدم از پنجشنبه ذکر یا جواد هست 😅😅😅 مهین میام ...

هانی خواهر 

بچه ها گفتن اینکارو کنیم 😂😂😂😂

به من چه گناه دالم 🥺 نزن منو 

هر هفته دعا عوض میشد 😂😂

هانی خواهر  بچه ها گفتن اینکارو کنیم 😂😂😂😂 به من چه گناه دالم 🥺 نزن منو  هر هفته دع ...

دمپایی امادست 👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡

بیا زود بزنمت .. 

نه ببینید چهل روز فقط از اول هرچی نیت دارید همون ادا شه بهتره ..

اون چهل روز تاثیر گذاره .. 

حالا باز خودتون بدونید ..عزیزم .. 

ایمجو بچه ها هم گیج میشن 😅😅😅

دو تا دمپایی هم اونا میزنن😁😁😁👡👡👡👡👡👡

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺
2728
دمپایی امادست 👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡👡 بیا زود بزنمت ..  نه ببینید چهل روز فقط از اول ...

با این پاااااااشنه میخوای بزنی منو 😂

یاابلفضل رحم کن 😂😂😂این پاشنه به هرکی بخوره ناقص میشه 

بیا دمپایی معمولی بزن خواهرررررر😂😂😂😂

با این پاااااااشنه میخوای بزنی منو 😂 یاابلفضل رحم کن 😂😂😂این پاشنه به هرکی بخوره ناقص میشه  ...

دمپایی معمولی نداشتم 

یکی دیگه شم این یود میخوای با این بزنم فرق سرت 😝😝😝😝😝

👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠

مهنا با این میزنم 

اسی اینو انجام بده ان شاءالله به عشقت میرسی منم دعا کن 

مرسیییی عزیزمممممممممم خدا هرچی میخوای بهت بده دعام کن منم دعات میکنم 

2738
روش ختم 🌿🌺🌿 ذکر یونسیه : ( لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَكَ اِنِّي كُنتُ مِنَ الظّالِمينَ فَاستَ ...

حشر و باز باید بخونیم؟یا ذکر یاجوادلامه؟

یا باهم

🙏خدا جونم دل همه رو شاد کن دل همه منتظرا مخصوصاً مامانای آینده نی نی سایت
روش ختم 🌿🌺🌿 ذکر یونسیه : ( لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَكَ اِنِّي كُنتُ مِنَ الظّالِمينَ فَاستَ ...

سلام هم دکر یونسیه هم الهم عجل لولیک الفرج هم یا جواد الائمه ادرکنی هم سوره حشر بخونیم؟

مرسیییی عزیزمممممممممم خدا هرچی میخوای بهت بده دعام کن منم دعات میکنم 

عزیز دلمی حروف ابجد کبیر اسم عشقتم از تو گوگل سرچ کن میاره بالا برات 

انجام بده نتیجه داد همینجا بگو منم تگ کن 

ان شاءالله حاجتروا شی

الهم عجل اولیک الفرج 🤲🏻🍀
امررز هم خونده شد ولی این هفته که ذکر یا جواد الائمه ادرکنی هست من الان دیدم سوره حشر بوده

نه عزیزم هفته آخر ذکر یا جوادالائمه 

سلام هم دکر یونسیه هم الهم عجل لولیک الفرج هم یا جواد الائمه ادرکنی هم سوره حشر بخونیم؟

نه سوره حشر نیست 

سلام عزیزم

2706