2733
2739
عنوان

‌پسر دوماهم شیرمو نمیخوره 😭

133 بازدید | 14 پست

پسرمو یه ماهگی بردم ذکتر گفت وزنش خیلی پایینه و باید شیر خشک هم بدم 

چون شیر خوذم کم بود 

حالا که دو ماهشه یه هفته بود سینمو بی میل میخورد 

الان دو سه روزه تا میخوام سینمو بذازم دهنش گریه میکنه سیاه و کبود میشه 😭😭😭

خیلی حس بدی بهم ذست میده 

چرا انقد بدش میاد 

میدوشم میخوره ولی وقتی میدوشم خیلی کم میاد شیر 

چیکار کنم 😢 سینه هام بزرگ و سفت شده برم دکت. بگم دارو بده خشک بشه شیرم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول برید ی آزمایش بدین . شاید شیرتون ی مشکلی داره .مامانه من ازمایش داد گفتن مشکلی نداره  اما اگه و باز نخوردو دکتر هم بردینو بچه هم مشکل نداشت  نی نی تون گودزیلاس دوست داره اطرافشو بشناسه و حواس پرته 😅.آخه ما خواهرمو بردیم اونم از ۲ ماهگی تا ۹ ماهگی شیر نمیخود گفتن مشکلی نداره .یهو بعد ۶ ۷ ماه شیر خورد .ما تمام اون مدت بزور بش شیر خشک  میدادیم و دکتر گفت غذا بش بدین همراهش چون شیر نمیخوره ضعیف میشه

2738
ببین ببر ازمایش شیرتو . اگه مشکلی نباشه که هیچ . طرز درست شیر دادنم باید بلد باشی .‌نکنه هوا بهش ن ...

اخه فقط سینمو نمیخوره 

میدوشم تو شیشه میخوره 😢 

بعد تا دوماهگی خورد آلان نمیخوره 

تا میبرم نزدیکش جیغ میزنه 

اول برید ی آزمایش بدین . شاید شیرتون ی مشکلی داره .مامانه من ازمایش داد گفتن مشکلی نداره  اما ا ...

متوجه نشدم کلا شیر نمیخورد یا فقط‌ سینه مامانشو نمیخورد ؟ 

پسر من شیر خشک خیای خوب میخوره

شیر خودمو میدوشم نو شیشه میخوره 

ولی سینمو اصلا 

چند زوزه جیغ و داد میکنه وقتی میخوام سینمو بدم بهش 

متوجه نشدم کلا شیر نمیخورد یا فقط‌ سینه مامانشو نمیخورد ؟  پسر من شیر خشک خیای خوب میخوره شیر ...

سینه مامانمو نمیخورد .مامانه منم میدوشید بش میداد یا شیر خشک میداد .بعصی موقع ها با شیشه شیرم نمیخورد

سلام شما اقدام خاصی کردید باردار شدید و بچه دوم هم تو راه دارید اخه یادمه منتطر بودید تجربه ای دارید ...

سلام 

بچه اولمو با سومین ای یو ای باردار شدم 

وقتی ۱۱ ماهش بود ناخواسته باردار شدم با اینکه وضعیت تخمدانام خوب نبود ولی خدا خواست و شذ نه کار خاصی نکردم اصلا

2706