2733
2734
عنوان

کیک برای ۱۳ نفر

550 بازدید | 41 پست

یه کیک تولد میخوام برای ۱۳ نفر چند کیلویی بگیرم ؟

پسرونه یه تم خوب بگید برای ۲ سالگی

البته بچه های هم قدش رو حساب نکردم چون اونا بچن کمتر میخورن یه کوچولو هم میخوام برامون بمونه 

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

تم بچه رئیس😂

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سفارش زیر 3 کیلو نیست همون سه سفارش بده کافیه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740
یک کیلو نیم

اوه همه باید یه قاشق بخورن ک

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

نمیدونم تولدبرابچه است چرابچه هاکم بخورن بزرگازیادهمیشه ظلم میشه به بچه هامن خودم ازاون بچه هایی بودم ک دوست داشتم کیک زیادبخورم توتولدا😂😂😂😂😅😅

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
معمولا نفری ۱۰۰تا ۱۵۰گرم حساب میکنن

یک کیلو نیم خوب نیست

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2706