2733
2734
عنوان

کیک برای ۱۳ نفر

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 41 پست
فقط حواست باشه که قنادیه قیمت جعبه و تخته زیرشو روی وزن کیک حساب نکنه که کم بیاد،،من تازگی کیک گرفتم ...

اوکی 

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اگه تعداد همینه

اشکالی نداره که بچه کوچیکارو کم حساب کردم

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2728
اشکالی نداره که بچه کوچیکارو کم حساب کردم

ببین نحوه تقسیم کردنش  خیلی مهمه برای کیک تولد برش  مثلثی  نزن اگه ارتفاع کیک بلنده اول کیک از ارتفاع به دو قسمت تقسیم کن یک قسمت بزار کنار بعد روی کیک برش های طولی و عرضی  کیک تقسیم کن اگه متوجه  نمیشی  عکس بزارم

این نیز بگذرد 
ببین نحوه تقسیم کردنش  خیلی مهمه برای کیک تولد برش  مثلثی  نزن اگه ارتفاع کیک بلنده ا ...

دقیقا تقسیم کردنش سخته

ببین نحوه تقسیم کردنش  خیلی مهمه برای کیک تولد برش  مثلثی  نزن اگه ارتفاع کیک بلنده ا ...

متوجه نشدم میتومی عکس بزاری گلم

2740
چون بعد شام کیک میدین همون یک کیلو نیم بسه کسی نمیخوره تم هم ببین چه کارتونی دوست داره اونو بزار

داداش من کارتون و شخصیت و اینا رو اصلا دوست نداره فقط اشپزی و اینجوری تم انتخاب کردن سخت میشه

داداش من کارتون و شخصیت و اینا رو اصلا دوست نداره فقط اشپزی و اینجوری تم انتخاب کردن سخت میشه

پسر بچه ها اکثرا بن تن دوست دارن و مرد عنکبوتی ماشا و میشا هم براشون جذابه همینطور دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم