2737
2734
عنوان

آقاهه که بم پبشنهاد داد فوت کرد .ناراحت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمی دونم اسمش چیه ولی واقعا آدمی که به زن‌شوهر دار پیشنهاد میده شرف نداره

خدا بیامرزدش 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
درهر صورت عامل فوت تو بودی چجوری خوابت میبره

وا 😁

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
ینی با اینکه میدونسته شما شوهر داری بهت ابراز علاقه کرده ؟ این که خیلی کار کثیفیه یا خدا 

نه 

بعدش خودش پشیمون شد .انگار متوجه اشتباهش شده بود 

لینک همسریابی فرستادم و بلاکش کردم

وقتی دعوت کرد باشوهرم بودم ب بهونه قرارداد و بعدش با تلفن گفت که بم علاقه داره . منم بعد چن روز ...

چه بیشعور بوده خدا بیامرز 😐

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2740
ههه حقش بوده دیگ میگن توون دار با زن شوهردار همینه  ن بابا چه ربطی ب تو دارع عزیزم اینا کارشوم ...

اخه خانوادش گفتن زنش ولش کرده بود دیگه ۴سال رفته بود خارج

اینم همش تنهای تنها.

گناه داشت .بدجوری فوت کرد دلم سوخت

خدابیامرز چقدر هیز بوده ب زن شوهر دار هم چشم داشته.چی بگم دیگه مرده رفته خدا رحمت کنه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

دیگه پشمی برام  مونده  نه والا   کرکی مونده نه بلا😐

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2706