2733
2739
عنوان

دردهای پری و پری نشدن😭

116 بازدید | 9 پست

سلام دوستان چند ماهە در حال اقدامم امروز موعد پریودمە ولی پری نمیشم چند روزە تمام حالتهای پری رو دارم بە علاوە اینبار تخمدان سمت چپم تیر میکشە کە قبلا اینجوری نبودم امکان دارە باردار باشم؟؟؟

خدایا شکرت بابت تمام نعمتهای خوبت❤خدا جونم ازت می خوام بە تمام مردم جهان آرامش ببخشی و هیچ جای این کرە خاکیت ظلم و ستم و نابرابری نباشە🌹🙏

آره🥰🥰🥰😍😍😍ان شالا😘😘😘

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دوست داری امیدوارم که باردار باشی .. میتونی بی بی چک بزنی

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2728

اون ماهی که باردار شدم همش میگفتم الانه که پریود شم . کمر درد هم خیلییییی داشتم . اما نشدم و باردار بودم

انشاالله بارداری

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
ایشاللع منم وقتی باردار شدم از یک هفته قبل درد پری داشتم و نمیشدم

خدا کنە. می ترسم بخاطر  تغییر فصل باشە اینجوری شدم

خدایا شکرت بابت تمام نعمتهای خوبت❤خدا جونم ازت می خوام بە تمام مردم جهان آرامش ببخشی و هیچ جای این کرە خاکیت ظلم و ستم و نابرابری نباشە🌹🙏
اگه دوست داری امیدوارم که باردار باشی .. میتونی بی بی چک بزنی

دیروز زدم منفی بود

2738

منم فکر می کردم.بخاطر خوردن ترشی زیاده یا تغیر فصل یا مسافرت همش با هم می تونست دلیل بر پریود نشدنم باشه .یه هفته صبر کردم بی بی زدم مثبت شد.بعدم رفتم آزمایش

دقیقا هی درد پریود داشتم هر جا که می رفتم پد با خودم می بردم چون مطمئن بودم بخاطر درد ها پریود میشم.

ان‌شالله بارداری عزیزم😍

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚
منم فکر می کردم.بخاطر خوردن ترشی زیاده یا تغیر فصل یا مسافرت همش با هم می تونست دلیل بر پریود نشدنم ...

ممنون گلم 😘😘

ان شاءلله