2737
2734
عنوان

جراقی چاقی

601 بازدید | 3 پست

دوستان نی نی سایتی 

کسی جراحی چاقی انجام داده؟ اسلیو معده یا بای پس معده 

من دکتر شاهین جمیلی و میشناسم پسر خالم قصد داره عمل کنه تعریف این دکتر و خیلی شنیدم میخوام ببینم کارش خوبه یا نه

بنظرم خوب نیست یه تینا انتظاری هست توی اینستا؟اونم اسلیو کرده معدشو رسما شده مثل اموات انگار که معتاده قیافش چون واقعا پوست و قیافه خراب میشه بنظر من که زیاد خوب نیست حالا ممکنه خطراتی هم داشته باشه تازه ولی میگن جراح که خوب باشه خطراتش نزدیک به صفر میشه ولی قیافه خراب میشه چون مواد لازم برای شادابی چهر به بدن نمیرسه 

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
بنظرم خوب نیست یه تینا انتظاری هست توی اینستا؟اونم اسلیو کرده معدشو رسما شده مثل اموات انگار که معتا ...

ولی آدم مجبور باشه دیگه باید انجام بده. به نظرم اگه دکتر خوبی عمل و انجام بده مشکلی پیش نیاد. سر همون من دارم تحقیق میکنم چون تعریف دکتر جمیلی و خیلی شنیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۴ آذر ۱۴۰۰ عمل اسلیو داشتم با دکتر شاهین جمیلی شاهین_جمیلی# و خیلی خیلی خیلی راضی هستم الان دو هفته گذشته،حتی یکبار هم حالت تهوع نداشتم، عملم خیلی سبک بود، و همش میگم کاش زودتر عمل کرده بودم،توی دو هفته ۱۰ کیلو کم کردم،۱۰۲ کیلو بودم امروز وزن کردم ۹۲ کیلو شدم،شاهین جمیلی واقعا درجه ۱ عمل اسلیوه،خیلی کارش درسته هرکی که خیلی چاقه به نظرم حتما اسلیو کنه،خیلی عمل کم ریسکیه من که پشیمونم چرا زودتر عمل نکردم،من بیمارستان نور شهریار عمل کردم خیلی رسیدگیش خوب بود،با اتاق خصوصی ۸ تومن هزینه بیمارستانم شد،۳۵ خود دکتر گرفت،

2731