2733
2739
عنوان

کلاه فرمدهی سر نوزاد از کجا بخرم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28179 بازدید | 39 پست
سلام عزیزم من پیدا کردم شماره ی موسسه ایی که این کلاه رو سفارش میگیرن خودم یه کم نگرانم واسه سر دختر ...

سلام عزیزم خودت کلاه رو گرفتی؟ این شماره منه میشه بیای واتساپ  اسمم پگاه لطفا و خواهشا

پسر من از وقتی به دنیا اومده تو بیمارستان بوده الان سه ماهشه مرخص شده ولی توی بیمارستان اینقد یه وری خوابوندن سرش کج شده خواهش میکنم کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خودت کلاه رو گرفتی؟ این شماره منه میشه بیای واتساپ  اسمم پگاه لطفا و خواهشا پسر من ...

سلام خانمی منم همین مشکلو دارم. شما چیکار کردین؟ کلاه فایده داشت؟ 

2731
2738
سلام. می تونید به کلینیک ارتوپدی حکیم مراجعه کنید. من خیلی راضی بودم از کلاه مخصوص سر بچه. اینم شمار ...

سلام دوست عزیز روش خاصی هست واسه استفاده کردنش قیمتش چقدره

اگه ممکنه برای شفای دخترم ی حمد بخونیید ممنون میشم 
سلام عزیزم من پیدا کردم شماره ی موسسه ایی که این کلاه رو سفارش میگیرن خودم یه کم نگرانم واسه سر دختر ...

سلام خانمی شما چکار کردین کلاه و خریدید بچتون گذاشت سرش کنید اذیت نشد؟؟ برا دختر من کلاه دادن ولی متاسفانه نه اون طاقت داره نه من میتونم از بس که گریه میکنه

سلام پسرمن 9ماهشه کلاه فرم دهی الان واسش تاثیر داره ازکجا باید بخرم سرش دراز شده مثل خربزه شده 

زایمان طبیعی داشتین؟

♡Thank's God for all this happiness Take care of my husband and son♡
2706