2733
2734
هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم اخه فرم سر دخترم یکم بدفرم شده دکتر گفت درست میشه ولی خوب نشده لوازم پزشکی های خیابون جمهوری رو گشتم نتونستم پیدا کنم کسی میدونه از کجا میتونم تهیه کنم؟
من بالش فرم دهی به سر نوزاد رو توی سیسمونی فروشی ها دیدم یه بالش گرده وسطش یکم گوده و حاشیه ش برجسته ست اگه سر بچه یه سمتش صاف شده بهترین کار اینه که تا میتونی بچه رو رو به شکم بذاری چند وقتشه راستی؟ سوالی داشتی من در خدمتم منم با این مشکل دست و پنجه نرم کردم!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خفه بشه؟! حواست باشه بعد شش ماه دیگه کاری از دستت بر نمیاد اصلا برای قویتر شدن عضلات بچه و همچنین گرد شدن شکل سرش و اصلاح تغییر شکل احتمالی سر بچه توصیه شده بچه از همون ابتدا حداقل روزی نیم ساعت رو به شکم باشه. چجوری؟ میشینی روی مبل یا صندلی بچه رو بصورت عرضی میذاری روی پاهات فشار از روی سر بچه برداشته میشه و شکل سرش بهتر میشه. تازه بچه شما پنج ماهشه به شکم غلت نمیزنه مگه؟
2731
2738
سلام پسرمن 9ماهشه کلاه فرم دهی الان واسش تاثیر داره ازکجا باید بخرم سرش دراز شده مثل خربزه شده  

سلام.پسرمنم سرش قشنگ گرد نیست دراز شده چیکار کنیم؟منم موندم از کجا بخرم 😭😭

سلام عزیزم من پیدا کردم شماره ی موسسه ایی که این کلاه رو سفارش میگیرن خودم یه کم نگرانم واسه سر دخترم البته دکترش میگه هیچیش نیست و سرش طبیعیه ولی بازم نگرانم انقدر گشتتتتتم تا بالاخره پیداش کردم این شماره ی واتس آپشونه منم همین امروز بهشون پیام دادم گفت عکس سرشو بفرست فرستادم هنوز ندیدن عکسارو که جواب بدن تو هم پیام بده پیگیری کن باورت میشه به خاطر اینکه این شماررو به تو بدم بعد از دیدن پیامت توی این ثایت ثبت نام کردم؟ آخه دلم خواست تو هم از نگرانی دربیایی با اینکه نمیشناسمت ولی هرچی باشه مادری😘😘 الهی دلت شاد بشه و خیالت راحت‭0912 387 0035‬ اینم شمارشونه موسسه ی ونک ، اسم کلاه هم پِلاژیوسوفالی هستش

سلام عزیزم من پیدا کردم شماره ی موسسه ایی که این کلاه رو سفارش میگیرن خودم یه کم نگرانم واسه سر دخترم البته دکترش میگه هیچیش نیست و سرش طبیعیه ولی بازم نگرانم انقدر گشتتتتتم تا بالاخره پیداش کردم این شماره ی واتس آپشونه منم همین امروز بهشون پیام دادم گفت عکس سرشو بفرست فرستادم هنوز ندیدن عکسارو که جواب بدن تو هم پیام بده پیگیری کن باورت میشه به خاطر اینکه این شماررو به تو بدم بعد از دیدن پیامت توی این ثایت ثبت نام کردم؟ آخه دلم خواست تو هم از نگرانی دربیایی با اینکه نمیشناسمت ولی هرچی باشه مادری😘😘 الهی دلت شاد بشه و خیالت راحت‭0912 387 0035‬ اینم شمارشونه موسسه ی ونک ، اسم کلاه هم پِلاژیوسوفالی هستش

دوستان ناراحت نشید یه موقع.ولی اگه بچه هاتون زمان فرعون ها توی مصر بدنیا میومدن حتما عزیز میشدن.چون بچه های فراعنه رو وقتی میخواست دنیا بیان قابله ها برای زایمان راحتتر مادر یکمی میکشیدن دراز میشد.واسه همین یکی از نشانه های بزرگ و شاهزاده بودنشون بوده

دوستان گلم لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید.ممنون
2706