2737
2739

اگر شما هم مثل من خواندن کتاب را از سن شش سالگی و با کتابهای ژول ورن شروع کردین،حتما از کتابهایش خاطرات بسیار زیادی دارین.حالا اگر بخواهید از این فهرست سه تا از کتابهایش را انتخاب کنین ،کدامیک را انتخاب می کنین؟

1-دور دنیا در هشتاد روز

2-جزیره اسرار آمیز

3-سفر به اعماق زمین

4-میشل استروگوف

5-پنج هفته پرواز با بالن

6-سفر به اعماق زمین

7-فرزندان کاپیتان گرانت

8-بیست هزار فرسنگ زیر دریا 

9-تونل زیر دریایی 

10-ستاره جنوب.من این سه تا را انتخاب میکنم:1-میشل استروگوف2-دور  دنیا در هشتاد روز3-جزیره اسرار آمیز.

من اینو سیو میکنم باید جالب باشه مرسی

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دور دنیا در هشتاد روز، سفر به اعماق زمین، فرزندان کاپیتان گرانت

از این سه تا بیشتر از بقیه خوشم اومده

ز هشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد دلا دیوانه شو! دیوانگی هم عالمی دارد   
2728

برای من میشل استروگوف

دور دنیا در هشتاد روز 

و ماجراهای کاپیتان هاتراس و سرزمین تاریکی مشترکا در مقام سوم😅

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2740
بله عزیزم،البته کار اصلی من ساخت مستند سازی،انتخاب بازیگر،تدوین و...است،ولی با فیلمنامه نویسی هم تا ...

عزیزم من ایده و داستان رو دارم اما اصول فیلمنامه نویسي رو بلد نیستم میتوني بهم کمک کني ؟

عزیزم من ایده و داستان رو دارم اما اصول فیلمنامه نویسي رو بلد نیستم میتوني بهم کمک کني ؟

عریزم من سه تا کتاب در این زمینه را به شما معرفی میکنم که مطمئن باشید مطالعه دقیق آنها به شما در نوشتن فیلمنامه خوب کمک میکند:

۱-چگونه فیلمنامه بنویسیم(نویسنده:سید فیلد،مترجم:عباس اکبری)

۲-نگارش فیلمنامه داستانی(نویسنده:چارلی موریتز،مترجم:محمد گذرآبادی)

۳-داستان،ساختار،سبک و اصول فیلمنامه نویسی(نویسنده:رابرت مک کی،مترجم:محمد گذر آبادی)

سلام،بفرمایین،هر سوالی داشتین در خدمتتان هستم.

سلام وقت بخیر

ببخشید شما رشته سینما کارگردانی خوندید؟

پارتی یا پولی داشتید؟

اگر نداشتید بعد فارع التحصیل چکار کردین چجوری کار پیدا کردین دقیقا میشه برام بگید چون دانشگاه هنر یا هرجای دیمه وقتی درست تموم میشه و مدرک بهت میده دیگه حمایتی نداره که بخواد دانشجو رو جای معرفی کنه طرف هم مثلا اگر پول یا پارتی نداشته باشه میمونه چکار کنه خواستم ببینم شما اگر حامی نداشتیددچکار کردین؟

سلام،بفرمایین،هر سوالی داشتین در خدمتتان هستم.

بعد یه سوال دیگه، دانشگاه صدا و سيما بهتره برای تحصیل یا دانشگاه هنر خودم چون شهرستانی هستم‌و حامی خاصی ندارم با خودم‌میگم برم صدا سیما چون بخش تولید دانشجویی داره خواستی چیزی بسازی و مهارت کسب کنی دوربین و‌. به‌ت میدن و جوری که شنیدم دانشگاه های مثل هنر تهران ندارن درسته ؟به نظرتون فکری ک ه دارم درسته؟