2737
2734
عنوان

حسادت مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 78 پست
خب بازم چی به شما میرسه اگه میگفت

آخه ی جوری رفتار میکنه انگار خانواده شوهرش خیلی خوبن 

چنددفعه بهشون گفته من خیلی شماها رو دوسدارم خب این چ حرفیه  خودشو کوچیک میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونست به مادرشوهرم بگه یا ب شوهرش بگه به مادرت بگو دخالت نکنه

از نظر من جاری شما کار درست انجام داده که میانه رو گرفته چه دلیلی داره شوهر و مادرشو به جون هم بندازه اینکه شما نمیتونی مثل ایشون سیاست داشته باشی بحثش جداست ولی ایشون راه درستیو برای حفظ آرامش زندگیش انتخاب کرده که با وجود اینکه حتی ممکنه چشم دیدن مادرشوهرشو نداشته باشه ولی حداقل ظاهرو حفظ میکنه

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
2731
بااین کاراش خودشو خوب جا کرده 

خب تو هم یاد بگیر  ازش. 

سیاست داره تو هم داشته باش . ببین چقدر عاقله. کار خودشو می‌کنه نمیذاره دلخوری هم پیش بیاد . شوهرشم اینجوری بیشتر حرفشو میخونه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
آره همشون میگن خیلی مودب و فهمیدس

اینجورادما همیشه شرایط بروفق مرادشونه،براهمین اعصاباشون قویه وراحت میتونن شیرین بازی دربیارن وباسیاست رفتارکنن،حالا اگه شوهرش به حرف مادرش گوش میکرد،دیگه خبری ازاین مدل احترام گذشتنایه جاریت نبود،چون همه چی به کامشه میتونه اینجوری باشه ،درواقع بخاطر اعصاب اروم وزندگیه بر وفق مرادشه

2740
جاری من خیلی سیاست داره واقعا از وقتی اومده ی جوری رفتار کرده ک تفاوتای بینمون داره مشخص میشه 

شما هم سیاست داشته باش

اصلا باهاش قاطی نشو ولی یه جوری رفتار کن انگار دوستش داری و حمایتش میکنی

واا خب عزیزم سیاست داره حالا میتقیم می گفت دخالت نکن که ناراحت بشه خودشو از چشم بندازه؟ عجب حرفایی ...

به اون نمیگفت به شوهرش میگفت ب مادرت ربطی نداره 

شما هم سیاست داشته باش اصلا باهاش قاطی نشو ولی یه جوری رفتار کن انگار دوستش داری و حمایتش میکنی

اصلا به من راه نمیده ک باهاش قاطی بشم من خیلی دوسدارم باهاش حرف بزنم ولی فقط با شوهرش حرف میزنه با من اصلا صمیمی نمیشه تا حالا اسمم صدا نکرده 

اینجورادما همیشه شرایط بروفق مرادشونه،براهمین اعصاباشون قویه وراحت میتونن شیرین بازی دربیارن وباسیاس ...

اتفاقا به نظر من دلیل اینکه شوهر به حرف جاری گوش میده همین رفتار محترمانه جاری با خانواده شوهرشه به هر حال مردا عقلشون به چشمشونه و ریزه کاریای رفتار خانوما رو متوجه نمیشن 

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
2706