2410
2553
عنوان

حسادت مادر شوهر

1336 بازدید | 78 پست

برادر شوهرم خیلی به حرف زنش گوش میکنه دوتا خونه دارن ولی ماشین نداشتن خیلی سعی کردن بخرن ولی نتونستن مادرشوهرن خیلی اصرار کرد یکی از خونه هارو بفروشن ولی جاریم قبول نمیکرد حالا برادر شوهرم تصمیم گرفته یکی از خونه هارو ک تو شهرستانه بفروشه چون زنش بهش اجازه داده مادرشوهرم بابت این موضوع خیلی ناراحت بود میگفت تا زنت گفت فروختی من میگفتم گوش نمیکردی این حرف به گوش جاریم رسیده پیش مادرشوهرم با خنده میگفت مامان جون ناراحت نشو ما فکر کردیم میتونی ماشین بخریم ولی حرص رو میشد از چشمای جاریم خوند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چیزی ک با زنش تو زندگی مشترک ب دست آورده طبیعیه ک با هماهنگی و موافقت زنش باید درموردش تصمیم بگیره

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
چیزی ک با زنش تو زندگی مشترک ب دست آورده طبیعیه ک با هماهنگی و موافقت زنش باید درموردش تصمیم بگیره

قبل ازدواجشون اونجارو گرفته ولی جاریم خودشیرینه ی کلمه نگفت به کسی ربطی نداره 

2714
میتونست به مادرشوهرم بگه یا ب شوهرش بگه به مادرت بگو دخالت نکنه

واااا 

دیگه به نحوه صحبت کردن جاریتون با مادرشوهر هم کار دارید؟ 

اونم در مورد موضوعی که بین خودشون بوده و شما هیچ کاره اید 😐😐

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
قبل ازدواجشون اونجارو گرفته ولی جاریم خودشیرینه ی کلمه نگفت به کسی ربطی نداره 

خب نباید بگه 

گاهی خودشیرینی نیست متانته عزیزم

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706