2752
2734
عنوان

#شوخی زشت نکنین..بچه ها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فداتشم نظر لطفته مثلا شده یک نفرو دیدم واقعا اونروز از نظر چهره و ارایشی که کرده بودن خوشگل نشده بو ...

دل مومن شادکردن خودش عبادته. کاش همه آدما این اخلاق شما رو داشتن... حق الناس فقط این نیس که دست کنی تو جیب دیگران دل کسی رو وقتی میشکنی این حق الناسه..باور کن یه هفته پیش این حرف رو بهم زده دیشب سریه موضوعی ناراحت بودم افتادم یاد حرف این خانم دوباره...ناراحتیم صدبرابر شد...داشتم میترکیدم از غصه  

۶۶۳۸۴۷۸۲  👉👉👉👉👉  کد تپل شدن صورت🤗🤗🤗
من کد موفقیت تحصیلی و کد پرپشت شدن مو میخوام😐مرسی😐

کدویتامینه و پرپشت شدن مو ۳۶۸۵۴۱۲۹۸۷۱

کد یادگیری مطالب درسی ۳۹۸۱۱۷۹۱۸

وا ایندفه گفت شوهرت چاق دوس داره بگو مگه تو اونجای شوهر منی که خبر داری چاق دوس داره یا لاغر😤 انتر

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
وا ایندفه گفت شوهرت چاق دوس داره بگو مگه تو اونجای شوهر منی که خبر داری چاق دوس داره یا لاغر😤 انتر

آره همین خوبه😹...واقعا خیلی شل گرفتم از اول...

2706