2733
2734
عنوان

#شوخی زشت نکنین..بچه ها بیایین

356 بازدید | 33 پست

چندوقت پیش یه آشنایی مهمونمون بود(زن و شوهربودن) بعد خانمه خیلی اهل شوخی هست....شوخی های نابجا هم زیاد میکنه گرم تعریف بودیم یهو شوخی شوخی یه ایرادی از اندام من گرفت با خنده منم با خنده جوابشو دادم گفتم زشته نگو اینتوری ناراحت میشم مسخرم نکن ولی یه جوری با خنده گفتم طرف واقعا فک نکرد من ناراحت شدم یا شایدهم میدونست ولی براش مهم نبود چون مهمونمون بود احترام مهمون رو رعایت کردم دوس نداشتم تو خونه ام دلخوری پیش بیاد اینم بگم از لحاظ قیافه همه میگن ازش بهتری و بارها نشسته پیشم گفته میخام دماغم عمل کنم لبامو عمل کنم من هیچ ایرادی  نگرفتم وزن اون ۷۶ کیلو وزن من ۶۰ بهم میگه خیلی لاغری و مدام ازم ایراد میگیره و میخنده ولی ازاون حرف اونروزش خیلی سوختم هروقت یادش میفتم ناراحت میشم ...یا میگه شوهرت زن چاق دوس داره خودتو  چاق کن... توروخدا هیچوقت با  آدم شوخی راجع به ظاهرچهره  و اندامش نکنین اگه اون آدم ناراحت بشه اون حق اون آدمه که ناراحت بشه..شوخی که اینجوری آدمو ببره تو فکر و حالشو خراب کنه اصلن اسمش شوخی نیس..😣😔 منم چندبار گفتم ازش یه ایرادی بگیرم حساب کار دستش بیاد ولی گفتم چ فرقی میکنه منم میشم یکی مث اون...شما بگین بهترین برخورد چیه؟

۶۶۳۸۴۷۸۲  👉👉👉👉👉  کد تپل شدن صورت🤗🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تنها افتخارم اینه هرکس و که دیدم گفتم خیلی خوشگلی

شده الکی الکی ها

به همه میگم خوشگل شدی امشب و...

حتی اطرافیانم مسخرم میکنن که مثلا فلانی که خوشگل نیس

ولی خب دل یک نفرو شاد کردن واقعا قشنگه

2740
من تنها افتخارم اینه هرکس و که دیدم گفتم خیلی خوشگلی شده الکی الکی ها به همه میگم خوشگل شدی امشب و ...

آفرین خوشگل خانوم،اینکارت باعث میشه اون طرف حداقل تو اون تایمی که با شماست احساس خوبی داشته باشه

من تنها افتخارم اینه هرکس و که دیدم گفتم خیلی خوشگلی شده الکی الکی ها به همه میگم خوشگل شدی امشب و ...

احسنت ب شما ...شما درونتون از عشق لبریزه.متاسفانه کسی که وجودش نفرته دوس داره  با شوخی های زننده عقده های خودشو به نمایش بذاره و کم هم نیستن این افراد

من اخلاقم جوریه ک کسی جرات نداره چیزی بگه  لابد رو دادی

شاید رو دادم..این مدلی که هروقت از خودش ایراد گرفت من ازش تعریف کردم و اینتوری بردمش بالا😣

احسنت ب شما ...شما درونتون از عشق لبریزه.متاسفانه کسی که وجودش نفرته دوس داره  با شوخی های زنند ...

فداتشم نظر لطفته

مثلا شده یک نفرو دیدم واقعا اونروز از نظر چهره و ارایشی که کرده بودن خوشگل نشده بودن

بعد بشون گفتم خیلییی خوشگل شدی

انقدر خوشحال شد و بم گفت یکی نیم ساعت پیشش بش گفته بوده افتضاح شدی و گند خورده شده بود تو احساساتش

2706