2733
2734
3 ساله ازدواج کردم من کلا سر به هوام یه وقتای دلم واسه شوهرم میسوزه اما الان تازه یه شزایط استرس زا رو رد کردیم و هنوز یه مشکل حساس داریم که داریم حلش میکنم. البته خانوادگی نیست. دیدم یه نخ از پرده اویزونه کفتم بسوزونم بیشتر نشه 1 در 1 سوخت
خدایا در روزهای طوفانی دلم را به تو می سپارم که همواره مرا در آغوش کشیده ای....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا هرزگاهی ادم ی لیوانی ی بشقابی چیزی ازعمدم بشکنه اشکال نداره چون باعث میشه حداقل 3سال یبار ی سری ظرف وظروف نو بخری اما دایم ایناتفاق بیفنه بده و واقعن حمل بر ناتوانی مامیشه مشکلتو بررسی کن ببین مثلن دستات جون ندارن ک ظرف و محکم بگیری یابادسکش میشوری سر میخوره یا هواست پرت میشه ؟ مشکل وپیداکن بعد برای اینکه به همسرت بگی اول خودت و یکم ناراحت نشون بده حتی شده بریتو بغلش و گریه کنی ک هرجور میدون و واسه غرزدنش خالی کنی وخودش متوجه بشه که شما واقعن ناراحتیازاین اتفاق بعد ک دلیل ناراحتیتو پرسید بگو نمیدونم یدفه چیشد داشتم پرده را اتومیکردم یدفه ک اتو رابلند کردمم پرده بهش چسبیده بود مقدار کمیش چروک شد حالا خیلی مشخص نیستا اما من این پرده را خیلی دوسش داشتم انقدر ناراحتم ک چرااین اتفاق افتاد همش .وارسی کردم ببینم درجه اتو شاید زیاد شده دیدم ن گفتم پس چرا پرده های دیگه اینطوری نشده اینطوری اتهامم از خودت برمیداری ک اگه مقصرمنم و بیعرضم خوب این اتفاق واسه پرده های دیگم میفتاد
میدونی ماهک جان من ذهنم مشغول میشه یا استرس دارم یکم هواس پرت میشم. در کل زیاد خرابکاری نمیکنم ولی وقتی خرابکاری میکنم درست و حسابی میزنم میترکونم یه بار شمعدون عروسیم شکست و کلی گریه کردم . یه باز توی 20 تا کاسه ای که دارم زدم اونی که خودم و شوهرم دوستش داریم شکستم. الانم تازه عمل میومکتومی انجام دادم اصلا نمیتونم پرده ها رو باز کنم وگرنه یه کاریش میکردم بد بختی عصبام خورد میشه خندم ام میگیره.
2731
ببین واقعم بعضی اوقات هست ک انسانها تحت ی شرایطی قرارمیگیرن ک ناخوداگاه کنترل رفتار وحرکاتشون دست خودشون نیس اما باید بتونیم به خودمون غلبع کنیم وشرایط وتححت کنترل بگیریم اینخوبه ک خودت اعتراف میکنی سربه هوایی اما گلم این ب روحت اسیب میزنه سعی کن نگرانی ها واسترستو بذاری واسه زمانیکه میخای به ان موضوع فکرکنی و زمانیکه داری ی کار دیگه انجام میدی هی بخودت بگوالان بایدحواسم ب اینکار باشه تا ی اتفاق دیگه نیفته وب استرسام اضافه نشه همونطور ک خودت الانمیبینی ی موضوع ب این کوچکی باعث شده استرس پیداکنی من هم چندوقت پیش ک ی مشکلی برامبوجود امده بوئد کنترل کارهامونداشتم بااینکه حسابدارم نمیتونستم ی درصد بانکی ساده را دربیارم وهمین باعث شده بود شوهرم هی بهم بگه چقدرخنگ شدی واین عصبیم میکرد به خودم امدم دیدم واقعن چقدرخنگ شدم من محال بود ی کاری انجام بدم نصفه نیمه یا ی حرفی بزنم یادم نیاد یا یکاری بکنم یادم نیاد اوایل فکرمیکردم ام اس گرفتم اما بعد ی مدت فکرمواز مسایلی ک بوجود امد رها کردم گفتمهرچه باداباد ازانموقه دیدمدوباره شدم همون ماهک تیزوفرزی ک بودم مشکلاتمم ب مرورو حل شد پس شماهم زیاد خودتو درگیرنکن
راه حلتو گفتم خورشید جان منم وقتی عصبیم فقط میخندم شوهرم ناراحت مبشه میگه ینی چی ک داری میخندی گفتم چیکارکنم خوووووووووووو خندم میگیره ولی خیلی عصبانیم کلن نمیتونم اخم کنم باورتونمیشه درحین گریه ام لبخند و دارم بعضی وقتها ک به حق حق میفتم طرف مقابلم نمیتونه تشخیص بده ک الاندارم گریه میکنم یا میخندم خخخخخخخخخخخ خیلی جالبم ن
ماهک جون منم مثل شما هستم. راست میگی باید به خودم تسلط پیدا کنم. حق داری. ممنون عزیزم . فعلا به همسرم هم نمیگم پرده سوخته.
یه اتفاقی افتاده من الان خیلی ناراحتم،شوهرم صبح زود که رفته سر کار،ظهر هم تونه نمیاد چون محل کارش دوره،الان ساعت ده و نیم شبه هنوز نیومده،زنگ زده میگه خونه خواهرشه،یه کاری داشتن رفته اونجا حالا میگه خواهرش گفته بشین یه چایی بخور بعد برو حق دارم ناراحت بشم یا نه؟! از ساعت چنده منتظرشم تنها نشستم تا بیاد حالا رفته اونجا نشسته، نمیدونم وقتی اومد چه رفتاری باهاش داشته باشم؟؟!

خداجونم شکرت ...

2740
یکی به منم کمک کنه چجوری میتونیم عشقمون رو جذب کنیم یاهمون نامزد البته منظورم ازنامزدی عقدنیست؟؟؟؟خداخیرتون بده اگه میشه آدرس سری های قبلم بذارین سرفرصت میخونم
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
مثلا چجوری میشه جذب کرد آدموقبول داشته باشه زیادتحت تاثیرخونوادش نباشه؟و اینکه مشکل دوم اینکه چجوری راضیش کنم شهرماخونه بگیریم؟؟ممنون ازهمه ی دوستان ان شاءالله به هرچی که میخواین برسین
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
پرواز جون اگه این نکته رو پیاده کنی پسر جماعت همیشه دنبالتن؛
«آویزونی گریزونه گریزونی آویزونه»
دوست داشتنتو بهش ثابت کن ولی زیاد دور ورش نپلک....
هر خواسته ای هم داری حتمن از همون اول قید کن حتی اگه تونستی ازش تعهد بگیر مردا تا ندارنت زیر بار همه چی میرن بشرطی که معیارای همسرشو داشته باشی..وقتی خرشون از پل گذشت اکثرشون دبه میکنن ...هیچ وقت از موضع خواسته ها کوتاه نیا واسه خودت ارزش قائل شو ولی منطقی و بجا باشن
خدایا شکرت  
دوستان خوبم سلام مخصوصا ماهک جان من نمیدونم چه زمانهایی میاید اینجا ،ی سوال قبلا پرسیده بودم ولی جوابی ندادید،با شوهری که وضع مالی خوبی داره ولی ریزترین مخارج هم دست خودشه ولباس وارایشگاهو ولوازم ارایش رو وکلا هر هزینه ای غیر از خوراک را خرج اضافه میدونه برا زنش،چطوز مثله زنی که خرج نداره ارج نداره مصداق پیدا میکنه؟؟زن این اقا چطور میتونه خرج بتراشه؟؟
2706