2737
2734

سلام عزیزان من نمیدونم چجوری باید وز تخمک گذاریمو بفهمم اگر بلدید راهنمایم کنید 

ماه قبل ۲۷بهمن پریود شدم این ماه ۴ فروردین چجوری حساب کنم ک بدونم تخمک گذاری کی هست 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریودیت نامنظمه اینجوری خیلی سخته باید ماه ب ماه توی روز دقیق پریود بشی تابفهمی

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
2728
پریودیت نامنظمه اینجوری خیلی سخته باید ماه ب ماه توی روز دقیق پریود بشی تابفهمی

نه عزیزم بعضیا سیکل پریودشون همیشه کمتر از یه ماه یا بیشتر از یه ماهه،تو افراد متفاوته

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
2740
سه ماهه اینجوری شدم😔

اصلا نگران نباش اینکه دوسه روز جلوتر میشی یعنی تخمدانات فعاله،اینکه یه بار زود بشی یه بار دیر بشی نامنظمه

اصلا نگران نباش اینکه دوسه روز جلوتر میشی یعنی تخمدانات فعاله،اینکه یه بار زود بشی یه بار دیر بشی نا ...

خب سه ماهه چهار روز یا سه روز عقب میوفته قبلا خیلی منطم بود

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
سه ماهه اینجوری شدم😔

اشکال نداره گلم برو دکتر هممون مشکل تنبلی تخمدان وداریم تواقدامی؟مای گروه زدیم تلگرام برااوناییکه تنبلی تخمدان دارن ودرحال اقدامن دوس داشتی بیا کنار هم باشیم تا موقع بارداریمون

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
الان کی میشه تخمک گذاری

بین روز ۱۲تا ۱۸یک شب در میون رابطه داشته باش،به احتمال زیاد روز ۱۴ روز دقیق تخمکگذاریته،چون من خودمم پریودیام مثل شماست

نه عزیزم بعضیا سیکل پریودشون همیشه کمتر از یه ماه یا بیشتر از یه ماهه،تو افراد متفاوته

خب منظم نیس باید ی وقت  معین باشه تا بتونی روز تخمک گذاریو مشخص کنی

بین روز ۱۲تا ۱۸یک شب در میون رابطه داشته باش،به احتمال زیاد روز ۱۴ روز دقیق تخمکگذاریته،چون من خودمم ...

ببخشید متوجه نشدم ۱۲ روز بعد از پاک شدنم ؟

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2706