2733
2734
عنوان

عکس از حلقه های عروسی تون بگیرید جاییزه بگیرید !

| مشاهده متن کامل بحث + 22211 بازدید | 687 پست
قربانت آره😫تاثیر اونه پس😆

😂😂

قبول باشه💛

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

@ابرباران   @ارغوان_   @ارغوان_ارغوان   @باران1394   @نیلوفر8184   سلام عشقا حالتون چطورع میشه عکسمو لایک کنید صفحه 6 خیلی ممنون 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لایک کردم سه تاشونو گلم

مرسی عزیز

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2742

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

@الی_دخت   @ی،کاسه،ذرت،مکزیکی   @تاییدکن   @مهتاب66   @هانا1377   سلام عشقا حالتون چطوره میشه عکسمو لایک کنید صفحه 6 ممنون میشم

@نیلوفر8184   @موطلایی52   @ژیناگلمن   @نازلیم   @رویا99   سلام عشقا حالتون خوبه میشه عکسمو لایک کنید ممنون میشم صفحه 6

@عشق55   @سمندون   @زیبای_ناز   @دخترمردادی77   @دوقول   سلام عشقا حالتون خوبه میشه عکسمو لایک کنید ممنون میشم صفحه 6

2738

@ایسان234   @دختر_سرخ   @دلاویز_67   @ییلدیز۱۲۵۴   @ییلدیز۷۷   سلام عشقا حالتون خوبه میشه عکسمو لایک کنید ممنون میشم صفحه 6

@بچهننه   @0خدایا_شکرت0   @دخملیی   @دخملییی   @روح_شب   سلام عشقا حالتون خوبه میشه عکسمو لایک کنید ممنون میشم صفحه 6

@نازنین_عاشق_لباشک   @نازنین_عاشق_همسرش   @یگانه،یکتا   @*یگانه*5124   ‍ سلام عشقا میشه عکسمو لایک کنید ممنون میشم صفحه 6

@جیگرررررررررررر   @گلنارجووونم   @شیدایی77   @شیر_موز   @دخت_فرفری_مهربون   سلام عشقا حالتون چطوره میشه عکسمو لایک کنید صفحه6

2706