2733
2734

آمدم تعریف کنم مثلن... خلاصه وار بگیم حسابه؟ به قول معلما مفهوم و برسونید🗿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله حسابه😁👌

دست شوما درد نکنه

ریا نباشه ما یه اکیپی بودیم خیلی وقت پیش، سرمون درد میکرد برای احضار جن و روح و فلان و بهمان... کلا دنبال دردسر بودیم انگار، شنیده بودیم یه جایی هست یه کلبه قدیمی تو فلان جاده که اهالی گفتن اینجا جن داره... خلاصه رفتیم اونجا ریدیم به خودمون از اون موقع هم از هم خبر نداریم

پایان 🗿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

چرا کسی نمیاد تعریف کنه؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

تنها بودم برق اشپزخونه زو روشن گذاشتم خوابیدم ساعت ۶ صبح پاشدم دیدم خاموشه گفتم شاید برق رفته 

رفتم چک کردم دیدم روشن شد برگشتم رو تخت دراز کشیدم دیدم لامپ بالا سرم روشن ( خورشید طلوع کرده بود هوا خ روشن بود متوجه نشدم چراغ اتاق روشنه)

هیچی دیگه پتو رو کشیدم رو سرم خوابیدم گفتم حتما برقا اتصالی کرده 😂😐 هنوزم می گم اتصالی بوده

دست شوما درد نکنه ریا نباشه ما یه اکیپی بودیم خیلی وقت پیش، سرمون درد میکرد برای احضار جن و روح و ف ...

این بیشتر طنز بود که منتظر بودم بلرزم ولی خندم گرفت 😂

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
این بیشتر طنز بود که منتظر بودم بلرزم ولی خندم گرفت 😂

من قرار بود مفهوم و برسونم... وگرنه ما ۸ شب رفتیم تو کلبه تا ۳ صبح اونجا بودیم، همشو تعریف میکردم که شاهنامه میشد برا خودش🗿

اره واقعا ...حوصله ام سر رفته بود گفتم بیام از بقیه بپرسم داستان هیجانی ترسناک چی دارن...

اره منم حوصلم سر رفته بود دنبال هیجانم

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

منم پوشه مدارکم سر کمد بود و خیلی هم تابلو بود همه میدیدنش برگه ورود به جلسه آزمون استخدامیم و مدارک مهم دیگمم داخلش بود و روز قبل از ازمون اون پوشه با همه چی که داخلش بود غیب شد

2706