2733
2739
عنوان

عکس از حلقه های عروسی تون بگیرید جاییزه بگیرید !

| مشاهده متن کامل بحث + 22211 بازدید | 687 پست
الان انقد لایک میگیرم پاک میشه  زبون روزه کلی زحمت کشیدم😂😂

چن سالته متاهلی؟

اخه از عکست حدس زدم ک هردو انگشت واسه خودته ک تو اون حالت خرگوشی گرفتی و عکس انداختی

راستی یه عکس از حلقه ات میذی خیلی خوشم اومده ازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی فداتشمممم مال دنیا ارزش اینو داشت اشک بریزی؟

قربونت برم خواهری نه بخدا واسه مال دنیا نه گریه م واسه این بود که تنها طلایی بود که واسه ازدواجم خریدم چون پدر شوهرم گفت زمینمون بفروشیم میخرم واسه ت تموم پونزده سالی که همسرم کار کرده بود اونا پولش خوردن ولی حاضر نشدن یک میلیون قرض بهمون بدن دستشون میره بخدا

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2731
قربونت برم خواهری نه بخدا واسه مال دنیا نه گریه م واسه این بود که تنها طلایی بود که واسه ازدواجم خری ...

فداتشم غصه نخور اشکالی نداره انشالله یدونه بهترشو میخری😻

زیاد واسه این چیزا غصه نخور والا ارزش نداره

2740
الهی فداتشمممم مال دنیا ارزش اینو داشت اشک بریزی؟

من پابه پای همسرم خیلی سختی کشیدم عزیزم به خدا یه  زمانی بود اول ازدواج بخاطر اینکه بوی غذای صاحبخونه اذیتمون نکنه چادرنمازمو زیر در میذاشتم با اینکه خونوادش خیلی هم دارن رحم نکردن بهمون اون سال من حلقمو فروختم اونا رفتن شیراز اصفهان ابادان خرمشهر یاده نه میلیون خرجشون شد اخرش اومدن نه روزم خونه من نشستن دریغ از یه روسری سوغات بیارن صاحبخونه م دلش سوخته بود همسرشو فرستاده بود که من خونه به دونفر دادم نه هشت نفر ،بعدا بهم گفت بخدا فقط بخاطر شما گفتیم شوهرت دستش خالیه بنده خدا فکر کن یواشکی باباش پول تعمیر ماشینم از همسرم گرفته بود سرهنگم هست حقوقشم خوبه

فداتشم غصه نخور اشکالی نداره انشالله یدونه بهترشو میخری😻 زیاد واسه این چیزا غصه نخور والا ارزش ندا ...

عزیزمی ممنونم مهربون برام اصلا طلا مهم نیست دیگه این استیل دستمه اونم دوستم اوردگفت دلم نمیاد دستت خالی شده اینم واسه م مثل طلاست 

فداتشم من انشالله ک اول میشی من شانسم صفره😂

مرسی عزیزم 

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
چن سالته متاهلی؟ اخه از عکست حدس زدم ک هردو انگشت واسه خودته ک تو اون حالت خرگوشی گرفتی و عکس انداخ ...

۱۸ نامزدم 

باشه

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604