2733
2739
عنوان

چالش 13 بدر داریم بدویید بریزید تو تاپیک ♥ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بیچاره قسم میداد مردم نرن امسال جایی😂😂😂😂😂

هم‌وطن عزیز با آرزوی تندرستی و شادکامی؛متاسفانه اوج گیری خیز چهارم کرونا در سراسر کشور قطعی است. تعداد مبتلایان در اکثر نقاط کشور با سرعت در حال افزایش است. برای حفظ سلامت و جان خود و خانواده، لطفا به سیزده بدر نروید، خارج از منزل حتما ماسک بزنید، از حضور در دورهمی‌های خانوادگی، مراسم عروسی و سوگواری و‌ محیط‌های پر جمعیت پرهیز کنید.

حیف از خرج اس ام اس

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2738
هم‌وطن عزیز با آرزوی تندرستی و شادکامی؛متاسفانه اوج گیری خیز چهارم کرونا در سراسر کشور قطعی است. تعد ...

چی بگم والا

از روزی که گفتن کرونا اومده خونه نشینم کاش همه رعایت میکردن...

عشق یعنی اون برات ته آرامشه
اين منم🥴

وای منم بایدزیست بخونم.ولی همش‌تونی نی سایتم😥😥

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤

نرفتیم‌هنوز.البته جاییم‌نمیریم.توحیاط خونه عمم ایناییم😂🤣ولی خب عکس‌میگیرم ازحیاطشونووغدابعدا

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤
2706